windows 2000 nerden bulabilirim????

Kodla Büyü

fatiha35

Aktif Üye
laboratuarımda beko marka cl serisi bilgisayarlar var xp ve win 98 kurdum ama halen ethernet kartını tanıtamadım windows 2000 i de denemek istiyorum ama hiç bir yerde windows 2000i bulamadım bulabileceğim yer var mı????

başka bir çözüm yolu ethernet kartı tanıtılmış bir şekilde elinde ghostu olan varsada olabilir işletim sistemi fark etmezzzz....

şu düştüğümüz durumlara bak öğrencilerin elinde tabletler bizde halen win 98 32 mb ram li bilgisayarlarla uğraşıyoruz...

valla hocam elimde olması lazım win 2000 professionel ama bana upload ettirtme şimdi onu:))

hocam bir seferinde win200 kurdum ama yarım saatte virüsler mahvetti. hiç tavsiye etmem.
Malum Microsoft eski sistemleri öldürmeye bayılır.

hocam eğer bir tane kurulu pc var ise ondaki driver sürücülerini yedekleyip diğer makinalara dağıtabilirsiniz. yada direkt imajını alıp diğerlerine açabilirisiniz. bir de anakartın modelini yazarsanız bir bakalım bulabilecekmiyiz

hckaya' Alıntı:
hocam eğer bir tane kurulu pc var ise ondaki driver sürücülerini yedekleyip diğer makinalara dağıtabilirsiniz. yada direkt imajını alıp diğerlerine açabilirisiniz. bir de anakartın modelini yazarsanız bir bakalım bulabilecekmiyiz

driver sürümünü buluyorum yüklü görüyor ama ağ kablosu takılı değil diyor win 98 de hata veriyor bende ne yapıcağımı şaşırdım???

Geri