Windows 10 Pro Iso Dosyasını Nereden Bulabilirim?

Kodla Büyü

tvlsv

Site Gezgini
Arkadaşlar Microsoft'un sitesinde win10 ISO yu 32 bit veya 64 bit olarak indiriyor. Fakat herhangi bir sürüm adı yazmıyor. Home, Pro vs yazmıyor. İndirdiği sürüm hangisi acaba? Ben Pro olanı indirmek istiyorum.

Windows 7 den 10 a formatsiz yükseltmek için bir ara Media Creation Tool diye bir araç vardı. Şimdi bu aracı kaldırmış Microsoft. Acaba direk sürüm yukseltme işi kalktı mı?

Daha önce farklı bir konuda yazmıştım.

Sayfayı mobil görünümde açıp indirebilirsiniz.
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO

Açıklama (Windows işletim sistemi yüklü bir bilgisayarda) :
1- Üstteki linkte verilen sayfayı "İnternet Explorer" veya "Microsoft Edge" ile açın.
2- Klavyenizden "F12" tuşuna basarak "Geliştirici Araçları"nı görüntüleyin.
"F12" tuşu ile görüntüleyemezseniz:
İnternet Explorer tarayıcısında sağ üst köşede dişli çark simgesine tıklayın ve "F12 Geliştirici Araçları".
Microsoft Edge tarayıcısında sağ üst köşede üç nokta simgesine tıklayın "Diğer Araçlar" , "Geliştirici araçları".
3- "Öykünme" sekmesinde "Tarayıcı Profili" ayarını "Windows Phone" yapın.
4- Sürüm seçin ve "Onayla" butonuna tıklayın.
5- Dil seçin ve "Onayla" butonuna tıklayın.
6- "32-bit İndir" veya "64-bit İndir" botonlarına tıklayarak indirebilirsiniz.

Düzenleme: Kendi bilgisayarıma 64 bit olanı kurdum. Kurulum sırasında Pro, Home gibi sürüm seçenekleri çıkıyor. Ben Pro kurdum.
Lisansı donanımdan tanıdı.

Ayrıca üzerine Office 2019 Pro Plus 64 bit kurdum bunu da windows lisansına bağlı olarak lisansladı.
Office 2019 Pro Plus'ı buradan indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit her ikiside *.img dosyası içinde mevcut.
"Setup.exe" ile kurduğumda 32 bit olanı kurdu. Office klasörü içindeki "Setup64.exe" ile 64 bit kurulumu yaptım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yazmış zaten. Home ve pro aynı dosyanın içinde

Geri