Windows 10 korsanı otomatik silecek!!!

Kodla Büyü

*Vendetta*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows 10’un güncellenen kullanıcı sözleşmesine (EULA) eklenen bir detaya göre Microsoft, isterse bilgisayardaki korsan yazılım ya da donanımları etkisiz hale getirip silebilecek.

Kullanıcı sözleşmesine eklenen detayda 'Kullandığınız yazılımın sürümünü otomatik olarak denetleyebilir, yazılım güncellemelerini ya da konfigürasyon değişikliklerini takip edebiliriz. Bu tedbirler arasında kopya oyun oynamanızı, onaylanmamış yazılım kullanmanızı ve servislere erişiminizi engelleyecek çözümler de olabilir" yazıyor.

Alphr.com sitesinin haberine göre Microsoft isterse bu yolla bilgisayara yüklenen kopya oyun, kırılmış yazılımları silebilir ya da yetkisiz donamları kullanmaya izin vermeyebilir.

http://www.msn.com/tr-tr/haber/turkiye/ ... lsignoutmd

Ticari şirketin ürünü nekadar ücretsiz olurki?
Bırakın şu süslü yazılımı. Sizler bilişime çevrenizdekilerde biradım daha yakınsınız . Öğrencinizle velinizle aynı işletim sistemini kullanmayın. Gelecek özgür yazılımla şekilleniyor ms bile bazı ürünlerinin kodlarını açtı . Dahada açacak ,değişimden korkmayın

alpaygunes' Alıntı:
Bırakın şu süslü yazılımı. Sizler bilişime çevrenizdekilerde biradım daha yakınsınız . Öğrencinizle velinizle aynı işletim sistemini kullanmayın. Gelecek özgür yazılımla şekilleniyor ms bile bazı ürünlerinin kodlarını açtı . Dahada açacak ,değişimden korkmayın
sizler değil bizler diyecektiniz herhalde :)

her yeni işletim sistemi çıkışında böyle haberler çıkıyor windows 7 çıktıında kimse lisanssız kullanamayacaktı , bal gibi kullandı güncellemelerin de hepsini yükledi
windows 8 de de aynı şey geçerli
windows 10 daha komik kırılmış windows 8,1 pro yu windows 10 a yükseltiyorum sorunsuz yükseliyor adamlar bir de bana teşekkür ediyorlar. bu kadar salak adamlar bir de kırılmış yazılımı engelleyecekler. vay ben onların engellemelerini yiyeyim

redeemthepast' Alıntı:
alpaygunes' Alıntı:
sizler değil bizler diyecektiniz herhalde :)

Hocam ben alaylıyım :)
Ama değişim konusunda elimden geleni yapıyorum

Geri