Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

windos xp etkinleştirme sorunu

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında akif_van tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. akif_van

akif_van Aktif Üye

arkadaşlar ben mebin okullara verdiği bişgisayarlardan birine image attım ama bilgisayar açıldığında açanilmek için etkinleştirme yapın dio ve şifre falan girmek gerekiyo ne bileyim ülkeler çıkıyo ve altada şifre girilecek bölümler var ama bende şifre falan yok acaba şifresi falan varmı veya ne yapmak gerekiyo bilgisayar hiçbir şekilde açılmıyo

2. akif_van

akif_van Aktif Üye

windows xp işletim sistemi sorunu

prdn bilgisayarlar vestel marka yazmayı unutmuşum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

3. sitelerde

sitelerde Seçkin Üye Seçkin Üye

Meb'in kurduğu lab olduğuna göre hepsi lisanslıdır ve kuran firma size lisans anahtarlarını, etkinleştirme anahtarlarını vermelidir. Bırakmışlardır. Vermediler ise arayıp öğrenin derim.

Gerçekten anlamıyorum. Lisanslı windowslar alınıyor, parası ödeniyor ama gerçekten bazı yerlerde şifreleri bırakılmıyor. Bu nasıl iş?

4. ergin_tastan

ergin_tastan Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ayn ı skıntı bende de oldu. Ben şifre almak için telefon ettim ama bi sonuç yok. En sonunda korsan bi CD'den yükleme yaptım.Korsan Cd key girdim. İnt. bağlı olmadığı için sıkıntı olmadı...Bunu tavsiye edebilirim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal