Win7 Ws-Lite Güvenlik Kartını Çalıştırabilen Var mı?

Kodla Büyü

mydonoz

Üye
Okuldaki uniq pclere win7 kurdum ancak ne yaptıysam ws-lite güvenlik kartını kuramadım. Sürücüsünü yükledikten sonra pcler açılmıyor.
Daha önce XP ve Vista ile defalarca kurdum çalıştırdım ama Win7 ile ne yaptıysam olmuyor. Çalıştırabilen varsa nasıl yaptığını anlata bilirmi? :(

Format atarken kartı çıkarın tüm kurulum tamamlandıktan sonra kartı TAKMADAN sürücüsünü kurun (hızlı krulumla) yeniden başlatacaktır bir iki defa. Sonra bilgisayarı kapatın kartı takın ve çalıştırın. Bilgisayar açıldıktan sonra ctrl+alt+shift+home tuşlarına aynı anda basın, konsol çıkacaktır. Ayarlarınızı yapın. Bu kadar.

Kart takılı iken sürücüyü kesinlikle KURMAYIN...Saygılar

mukankaan' Alıntı:
Format atarken kartı çıkarın tüm kurulum tamamlandıktan sonra kartı TAKMADAN sürücüsünü kurun (hızlı krulumla) yeniden başlatacaktır bir iki defa. Sonra bilgisayarı kapatın kartı takın ve çalıştırın. Bilgisayar açıldıktan sonra ctrl+alt+shift+home tuşlarına aynı anda basın, konsol çıkacaktır. Ayarlarınızı yapın. Bu kadar.

teşekkürler hocam, dediklerinizi deneyeceğim. Saygılar...

wslite güvenlik kartlarını kartı taktıktan sonra kurdum hiç bir problem yaşamadım.

lisanslı win7de problem yaşanmıyor, güvenlik kartı çalışıyor, ancak boot-loader yükleyince pc açılmıyor. herşeyi denedim, sadece boot loaderi silince çalışıyor.

arkadaşlar bende labıma yeni win7 yükledim ama elimdeki deepfreza uyumlu değil
elinde win7 uyumlu olan varsa bana gönderebilr mi?
teşekkür ediyorum şimdiden herkese ...

arkadaşlar bende ws güvenlik kartı kururlu ayarlarına girip herşeyi yapıyorum ama koruma modunda deniyorum. değişiklikler kaytoluyor yani koruma yapmıyor. çözümünü bilen varmı acaba

mukankaan' Alıntı:

Denedim ama yine aynı güvenlik kartını kurduktan sonra bilgisayar açılmıyor, deneyebileceğim başka yöntem var mı?

Geri