win10da 0x800700E1 hatası çözümü?

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar win10 bilgisayarıma bir program yüklemeye çalışıyorum. Lisanslamak için Key dosyasını çalıştırmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Yönetici olarak çalıştırdım yine aynı.
(Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içeriğinden yazılım başarılı şekilde tamamlanmadı.)
(Defender kapalı güvenlik duvarı kapalı)

Netten baktığımda defenderi kapatın diyor zaten kapalı nasıl çözebiliriz karşılaşan var mı?
Ekran Alıntısı.JPG

Merhaba arkadaşlar win10 bilgisayarıma bir program yüklemeye çalışıyorum. Lisanslamak için Key dosyasını çalıştırmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Yönetici olarak çalıştırdım yine aynı.
(Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içeriğinden yazılım başarılı şekilde tamamlanmadı.)

Netten baktığımda defenderi kapatın diyor zaten kapalı nasıl çözebiliriz karşılaşan var mı?Ekli dosyayı görüntüle 69732
İnternette mutlaka kapalı olaun, bağlı olmayin

Netten baktığımda defenderi kapatın diyor zaten kapalı nasıl çözebiliriz karşılaşan var mı?Ekli dosyayı görüntüle 69732

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/windows-bu-program-guvenliginiz-icin-engellendi.177717/

konu hakkında bu bilgi de denenebilir

Geri