Win10 v5 imajında wifi sorunu

Kodla Büyü

ridade

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Etkileşimli tahtalara mersin meb in yayınladığı win10 v5 imajını kurdum. Ama tahta wifi ye bağlanmıyor. F@tih ağının şifresi mi değişti acaba? Yoksa win10 v5 imajında böyle bir sorun mu var? Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan oldu mu acaba. Bendeki tahtalar Faz-2

Mersin meb in win10 v5 imajını kurup böyle bir sıkıntıyla karşılaşan olmadı mı?

Arkadaşlar kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı mı? Mersin win10 v5 imaj kurup wife de bağlanmada problem yaşayan yok mu?

Sorun derken bende de aynısı oluyordu ama dikkat et pin kodu giriyor olabilirsin yanlışlıkla o yüzden şifre ekranı açıkken pin seçili ise diğer seçeneği seç

Aynı Problem bende de var hocam. bazı tahtalar bağlanıyor bazıları bağlanmıyor.Sistemi kuran arkadaşlar access pointlerde sıkıntı vardır falan diye geveledi. Yeğitek e bildirdim durumu bekliyorum. Çözüm yolu bulan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

diaboluss' Alıntı:
Aynı Problem bende de var hocam. bazı tahtalar bağlanıyor bazıları bağlanmıyor.Sistemi kuran arkadaşlar access pointlerde sıkıntı vardır falan diye geveledi. Yeğitek e bildirdim durumu bekliyorum. Çözüm yolu bulan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

Hocam internetten biraz araştırdım Win 10 wifi problemi diyerek bir kaç sitede komut isteminde yazılan bir kaç komut ile wifi sorunun halledildiğini belirten yazılar var birde driver güncellemesinden bahsediliyor . Ama şimdilik sağlık bir sonuç bulamadım araştırıyorum. Bulduğum şeyi paylaştım bir deneyin isterseniz hocam

Ekli dosyalar

• winj10.rar
    101 KB · Görüntüleme: 16
Geri