WİN 10 ATAK SORUNU

Kodla Büyü

hlsgzl

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. win 10 yüklü etkileşimli tahtaya ATAK kurmak istedim fakat hata verdi. Kurabilen varmı?

HOCAM İYİ GÜNLER. ATAK 2.0 TEST SÜRÜMÜ KULLANIYORUM WİN 10 DA SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. UYGULAMA YÖNERGESİNDE ANLATIMI MEVCUTTUR

Hocam ne gibi bir hata? Eğer kurulum sırasında yönetici olarak oturum açın hatası ise yardımcı olabilirim. Dünden beri onunla uğraşıyordum çözdüm :D

hocam eskiyen windowslara kurmayın. Sürekli hata alırsınız. Madem kuracaksınız Mersin ET WİN10 V5 imajı indirin flashla tertemiz imajı yükleyin boot a şifre koyun Atak 2.0 yükleyin son olarak ta time freeze yükleyin ömürlük olsun :++: :++:

Mersin v5 imajında ses sorunu olduğu söylenmişti amd kartlarda. Sorun düzeldimi. Ben ona göre başlayacağım yeni güncelyemelere

Merhaba bende ne yaptıysam sorun yaşıyordum Antivirüs programları engellediğini farkettim. Antivirüsü kaldırın sorun düzelir. Tabi hatanın ne olduğunu yazmamışsınız ama genel olarak win 10 da antivirüs sorunundan dolayı oluyor. Windows işletim sisteminin kendi antivirüs programını da kapatın. Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın sakın. Sorun düzelirse buradan yazın lütfen

Tsk ederim arkadaslar bu dediklerinizi pazartesi ins deneyecegim. Bu arada v5 yukledim zaten en son yukleneni ses problemi de kalkti. Sadece atak sorunu vardi resmini cektim hatanin fakat buraya atamadim

tekrardan merhaba arkadaşlar. ATAK sorunu arkadaşların da dediği gibi antivürüs ten dolayı olmuyormuş. kaldırıp kurdum sıkıntı vermedi. yalnız deepfrezee sorunlu biraz. win 10 la uyumlu değil varmı acaba uyumlu bi deepfrezee...

haluk24' Alıntı:
hocam eskiyen windowslara kurmayın. Sürekli hata alırsınız. Madem kuracaksınız Mersin ET WİN10 V5 imajı indirin flashla tertemiz imajı yükleyin boot a şifre koyun Atak 2.0 yükleyin son olarak ta time freeze yükleyin ömürlük olsun :++: :++:
merhaba hocam elinizde varmı time freeze win10 da problem çıkarmayan.

arkadaşlar bende win 10 da v6 imajında yükledim. tahtayı her açtığımda admin şifresi istiyor. hayır dediğimde normal açılıyor,ama şifre girdiğimde atak kilit sistemi devreye giriyor. yani tahta açıldığında atak direk gelmiyor. neden oluyor bu anlamadım?

Geri