Wifi menzil genişletici..

Kodla Büyü

ktu.oguzhanoguz

Site Gezgini
Arkadaşlar wifi sinyalini güçlendirmek için kullanıp beğendiğiniz, memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz ürün var mı?
Tp link Re305 modeli nasıldır?

Arkadaşlar wifi sinyalini güçlendirmek için kullanıp beğendiğiniz, memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz ürün var mı?
Tp link Re305 modeli nasıldır?

Ben kullanıyorum hocam bu cihazı ve memnunum. Bu marka özelinde değil ama alacağınız menzil genişleticide DHCP kapatma ayarı olup olmadığını kontrol edin. Öncesinde Dark WRT360 almıştım bahsettiğim ayar olmadığı için çok sıkıntı yaşadım. Firmaya da anlatamadım bu durumu. DHCP ayarının olmaması garipti router tarafında başka bir ayar mı yapılması gerekiyordu onu çözemedim ve Re305 alıp rahat ettim.

okul için ideal ama ev için alıyorsanız powerline tavsiye ederim. Ev elektriği üzerinden wifi dağıtır, balkonda oturuyorsan oraya, içeri gidiyorsan oraya götür :)

okul için ideal ama ev için alıyorsanız powerline tavsiye ederim. Ev elektriği üzerinden wifi dağıtır, balkonda oturuyorsan oraya, içeri gidiyorsan oraya götür :)
Yeni yapılan binalarda ev içinde de 3 faz olduğu için sorun olabiliyor diye biliyorum.

A101 de satılan menzil genişleticiyi kullanan okul ve arkadaşlar çok memnunlar. Fiyatlar yine zıplama aşamasına geldi gibi gözüküyor. Çok zıplamadan bence karar verin.

Menzil genişletici almadan önce wifi kanalını değiştirmeyi denediniz mi?
Bazen bu cihazlara gerek kalmadan sorun çözülebiliyor.
Vrem software in wifi analyzer programı ile çevredeki kanalların hangisinin daha az kullanıldığı görülebiliyor.

İlçe milli eğitimde kullanılacak arkadaşlar. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Xiaomi modelini inceleyelim, Tp linki de.

Türk telekomun eskiden verdiği lokum modemini kullanıyorum. Sinyal arttıcı olarak tp-link kullandım. Şöyle bir sorun yaşadım. ip girmeden cihazlara internet vermiyor. Bağlandı internet yok diyor.

Geri