WhatsApp Messenger-Akıllı Telefonlara

Kodla Büyü
Katılıyorum, ayrıca ücretsiz sesli görüşme için hem android hem de ios versiyonu bulunan Viber'i tavsiye ederim.

Bu program sürekli arka planda çalışıyor mu kapalı görünse bile? Ayarlarını yapmama rağmen durduk yere bakıyorum ya 3g açılmış ya da wifi bağlantısı yapmış. Symbian da kullanıyorum.

halukk' Alıntı:
Bu program sürekli arka planda çalışıyor mu kapalı görünse bile? Ayarlarını yapmama rağmen durduk yere bakıyorum ya 3g açılmış ya da wifi bağlantısı yapmış. Symbian da kullanıyorum.

Evet hocam program arka planda sürekli çalışır, ama internet kapalıysa kendi kendisine açmaz.

Şimdi sitesini inceledim Nokia'da sürekli çalışıyormuş bildirimleri almak için ve bağlantıyı kullanır diyor. Ayarlarını önce wifi, sonra 3g olarak ayarladım. Wifi bağlantısında da sorsun olarak ayarladım ama arada baktım bağlanıp duruyor. Kaldırdım programı zaten ücretli bir programmış :wink:

iphone 4 kullanıyorum

1- whatsapp ne işe yarıyor? ücretsiz konusma mesajlasma gibi birsey mi? veya biliyorsunuz iphone sadece iphone ile net üzerinden 3G goruntulu gorusme yapabiliyor, whatsapp ile bu sorun giderilebiliyor mu ? iphone dan nokia Blackbery gibi

2- viber nedir ne işe yarar? ücretli mi?

cunku telefonu alır almaz ilk iki ay 140 TL fatura geldi korkuyorum uygulama calıstırmaya

cyln' Alıntı:
iphone 4 kullanıyorum

1- whatsapp ne işe yarıyor? ücretsiz konusma mesajlasma gibi birsey mi? veya biliyorsunuz iphone sadece iphone ile net üzerinden 3G goruntulu gorusme yapabiliyor, whatsapp ile bu sorun giderilebiliyor mu ? iphone dan nokia Blackbery gibi

2- viber nedir ne işe yarar? ücretli mi?

cunku telefonu alır almaz ilk iki ay 140 TL fatura geldi korkuyorum uygulama calıstırmaya

1- whatsapp sadece ücretsiz msjlaşma
2-viber hem ücretsiz konuşma hemde mesajlaşma

whatsapp Apple Store'da 1$ ve Wifi ile çalışıyor...
rehberinizden tarayarak whatsapp uygulaması kullanan kişileri kendisi buluyor ve aranızda ücretsiz yazışmanızı sağlıyor...

whatsapp çok byte kullanmamakta iphone 4 için şuan 1 $ ama bir ara ücretsizdi. yaklaşık 10 günde gönderdiğim ve aldığım mesaj sayısı 640 tane bunun için kullandığı 2,5 M veri kullanmış. Görüntülü görüşme yapmıyor. resim,video ve sesli mesaj göndermen mümkün.

viber ücretsiz sesli görüşme ( görüntü yok ), mesajlama programı
tango görüntülü görüşme sağlıyor. yazışma,mesajlaşma yok.
vtok görüntülü sesli görüşme ve mesajlaşma var ( bilgisayar ile iphone arasında görüntülü konuşamadım)
kakaotalk mesajlaşma programı
son 4 programda ücretsiz

Şu anda uçak moduna alsam, hepsi de ücretsiz olarak kurulu olan;
Trillian (Gtalk,msn,icq,yahoo),
Facebook messenger,
Skype,
Twitter,
WhatsApp,
imessage,
Viber,
Bildirimleri sürekli açık olan mail uygulamam
sayesinde birkaç ay hiç telefon görüşmesi yapmadan tüm iletişim ihtiyacımı halledebilirim. :) Haa, bir tek annemle görüşürken tel özelliğini kullanıyorum.
Hiç ihtiyacım olmadı inşallah ta olmazda, 155 gibi acil durumlarda tele ihtiyacım olur sanırım. O yüzden tel tarifem en hesaplı tarifede ama 3g olarak 4gb kullanıyorum.

Geri