WebCam ile Sınav Analiz Programı

Kodla Büyü
Microsoft .NET Framework 4 ve programınızı kurdum ancak çalışmıyor, hata veriyor. Rapor gönder-Gönderme çıkıyor.

kozoren' Alıntı:
Microsoft .NET Framework 4 ve programınızı kurdum ancak çalışmıyor, hata veriyor. Rapor gönder-Gönderme çıkıyor.

İlgili arkadaşıma hatayı yönlendirdim. İlgileniyor. Framework 4ü kurduktan sonra çalışması lazımdı muhtemelen başka bir eksikten kaynaklanıyordur. Kısa zamanda çözeceğimize inanıyorum. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kolay gelsin, programı dünden beri deniyorum, bir şey dikkatimi çekti. Sınav hazırlarken, daha doğrusu analiz için bilgileri girerken "Yanlış cevapların etkisi olmasın" ı seçmeme rağmen, en sonda analizde misal 10 sorudan 8 doğrusu var öğrencinin, Notunun 80 olması lazım, 75 yazıyor. Yani yanlışlar notu etkiliyor. Nerede yanlış yapıyorum?

Her bir kağıdı tek tek kameraya tutma vakit almasa kullanırdım ama yine de güzel çalışma emeğinize sağık..

sedkorn' Alıntı:
Kolay gelsin, programı dünden beri deniyorum, bir şey dikkatimi çekti. Sınav hazırlarken, daha doğrusu analiz için bilgileri girerken "Yanlış cevapların etkisi olmasın" ı seçmeme rağmen, en sonda analizde misal 10 sorudan 8 doğrusu var öğrencinin, Notunun 80 olması lazım, 75 yazıyor. Yani yanlışlar notu etkiliyor. Nerede yanlış yapıyorum?

Kullanıcı adınızı öğrenebilir miyim? Sorun ne bir bakalım.

_su_' Alıntı:
Her bir kağıdı tek tek kameraya tutma vakit almasa kullanırdım ama yine de güzel çalışma emeğinize sağık..

Yorumunuz için teşekkürler. Analiz yapmak için daha hızlı bir öneriniz varsa değerlendirebiliriz. Amacımız öğretmenlerin konu ve sınav analizlerini mümkün olduğunca daha hızlı yapmasını sağlamak. Tabi ki ne kadar çabuk, doğru ve detaylı olursa o kadar güzel olur.

Hocam program xp sp3 te giriş e yada örnek gibi herhangi butona tıkladığımda program kendini kapatıyor ve beni masaüstüne atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim

hyenali' Alıntı:
Hocam program xp sp3 te giriş e yada örnek gibi herhangi butona tıkladığımda program kendini kapatıyor ve beni masaüstüne atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim

Merhaba, ben Melih.

egitimbudur.com iletişim bölümünden bana mail yollayabilir misiniz(melihkorkmaz)? Hatanız rapor olarak bana geldi. Sorunun ne olduğunu biliyorum, bir iki kişi daha xp sp3 te hata alıyor. Şu an ofisteyim düzeltemiyorum. akşam düzeltip yeni setup'ı yollayacağım.

_su_' Alıntı:

madem eleştiriyorsunuz bence daha iyisini de söyleyerek eleştiriniz.. arkadaşlar emek vermiş ve yarın deneyeceğim üzere gayet de güzel, işlevsel olduğunu düşündüğüm bir sistem tasarlamışlar.. (andesis gibi ücretli de değil üstelik)

söyler misiniz daha hızlı nasıl yapılabilir bu sistem, arkadaşlara şöyle şöyle olması gerekir derseniz çalışmalarına o yönde devam ederler..

Hocam program güzel olmuş işlevsel. İlk test sınavını bu programla değerlendireceğimden emin olabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Kardeş selam 100 deneme yaptım okutamadım. ben mi beceriksizinm yaaa.
Sabitledim bir kutunun üstüne yine olmadı vidyoyu 100 defa seyrettim ilginç ya. hepsini tek tek yapıyorum olmuyor
1 kağıt için 100 deneme yaptım ya... yine de okutamadım

Selamlar Melih Bey,
Kusuruma bakmayın sürekli rahatsız ediyorum. Programı kullanabilmek için bilgisayarımı Win 7 ye yükselttim.
Program düzgün çalışıyor fakan yanlış seçeneklerin hiçbir etkisi olmasını işaretlediğim halde sınav analizin de yanlışlarıda hesaba katıyor.
Bu sorun çözüldü mü?

ersinxy' Alıntı:
Ücretsiz kalacak. Bundan şüpheniz olmasın.
bunu bir söz olarak kabul ediyorum ve emeklerinizi için canı gönülden teşekkür ediyorum hocam...muhteşem bir program...hatalar illaki olacak ama bizim için önemli olan kullanışlı olması ki bu program kullanışlılık konusunda gayet iyi...

Arkadaşlar 2 gündür egitimbudur.com veya analiz programına giremiyorum. site mi çöktü acaba?

Bir sürü deneme sınavı yaptım fakat optik formları elimde kaldı. Bilgisi olan var mı?

teşekkürler

birde nasıl yapıldığını ve kodların bir kısmını paylaşsanız tadından yenmez :alkis:

Geri