web yardım

Kodla Büyü

mesut41

Aktif Üye
Arkadaşlar ben dreamrewerı yeni öğreniyorum...Sizlerin sitelerinde gördüğüm bir kaç özelliği bende kullanmak istiyorum ama yapmayı bilmiyorum..
1-)web sayfasının girişine büyükbir fotograf koyup daha sonra siteye giriş yapılsın istiyorum
2-)ana sayfada haberlerden kısaca bahsedip devamı için tıklayınız yötemi kullanılıyor..bunu nasıl yapabilirim..
şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
SAYGILARIMLA

mesut41' Alıntı:
Arkadaşlar ben dreamrewerı yeni öğreniyorum...Sizlerin sitelerinde gördüğüm bir kaç özelliği bende kullanmak istiyorum ama yapmayı bilmiyorum..
1-)web sayfasının girişine büyükbir fotograf koyup daha sonra siteye giriş yapılsın istiyorum
2-)ana sayfada haberlerden kısaca bahsedip devamı için tıklayınız yötemi kullanılıyor..bunu nasıl yapabilirim..
şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
SAYGILARIMLA

Arkadaşım önce yeni bir dreamweaver sayfasında tablo oluşturup içine image dan resim atacaksın. alt satıra da ana sayfaya ulaşmak için tıklayınız vb bir cümle yazacaksın.(cümle yazmazsan direk resme link verebilirsin.) Bu sayfanın adı indeks html olacak. asıl anasayfanın da adını indeks2 koyabilirsin. yazdığın yazıyı tarayıp link bölümünden indeks2 ye link vereceksin. Bu kadar. İnşallah anlatabilmişimdir. Kolay gelsin....

Ha pardon bir de 2. soruna bildiğim kadarıyla cevap vereyim. Aslında o da aynı. Her yeni veriyi ayrı bir sayfada tablo oluşturarak yapıyorsun.Adına ne dersen de haberin tamamını yazıp o sayfayı ana sayfadaki devamı için tıklayınız yazısına yeni yaptığın sayfayı link olarak veriyorsun.

flash animasyonu koy giriş sayfana. kodla diğer sayfaya yönlendir benim sitemde yaptığım gibi

Geri