web tasasırım siteleri ile ilgili bir soru

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar görevli olduğum okuldaki okul müdürü bir proje başlatmış kendince.
Benden bu konuyu pazartesi günü öğretmenleri bilgilendirmek amaçlı anlatmamı istedi.
webly ile tüm öğretmenler site tasarlayacaklar ve burada anlattıkları konuları günlük plan gibi bu sitede toparlayacakarmış. Bütün öğretmen arkadaşlar bunu tabiki angarya olarak görüyor o ayrı bişey .

Bu site eskiden ücretsizmiş herhalde. Ben şimdi girdiğimde ücret istiyor.
Gözden kaçırdığım bişey mi var. Yardımcı olur musunuz?

Edit:Hala ücretsiz arkadaşlar.

Son düzenleme:
Hiç bir öğretmen web tasarımı bilmek de zorunda değil, bunu web sitesinden yayınlamak zorunda da değil. Öğretmen ancak kendisine resmi olarak bir sistem kurulur ve sunulur ise burada son kullanıcı olarak birşeyler yazıp çizebilir.

Bence öğretmenler içeriklerini hazırlayıp müdür beye versin, o sitede düzenlesin düzenlesin paylaşsın.

Webly kolay anlatırsınız o sorun değil de. Birincisi Webly ücretsiz sürümü kullanısli değil. İkincisi her öğretmen ayrı site yaparsa öğrenciler nasıl takip edecek? Üçüncüsü de o zaman Eba niye var?

Webly kolay anlatırsınız o sorun değil de. Birincisi Webly ücretsiz sürümü kullanısli değil. İkincisi her öğretmen ayrı site yaparsa öğrenciler nasıl takip edecek? Üçüncüsü de o zaman Eba niye var?
muhtemelen bir yerlere projem var benim diye hava atmak için istemiştir hocam. Kim faydasına bakıyor.

Arkadaşlar görevli olduğum okuldaki okul müdürü bir proje başlatmış kendince.
Benden bu konuyu pazartesi günü öğretmenleri bilgilendirmek amaçlı anlatmamı istedi.
webly ile tüm öğretmenler site tasarlayacaklar ve burada anlattıkları konuları günlük plan gibi bu sitede toparlayacakarmış. Bütün öğretmen arkadaşlar bunu tabiki angarya olarak görüyor o ayrı bişey .

Bu site eskiden ücretsizmiş herhalde. Ben şimdi girdiğimde ücret istiyor.
Gözden kaçırdığım bişey mi var. Yardımcı olur musunuz?

Edit:Hala ücretsiz arkadaşlar.
eba gibi bir nimet varken uğraşılmaz, ancak ve ancak (eğer ve ancak ;) anlayanlar anladı) öğretmenler web kodlarını öğrenmek ister o zaman yapılabilir ki bunda bile herkese site almaya gerek yok. Yine de ısrar edilirse blogspot gibi blog sitelerinden yararlanılabilir. Herkesin kendi bloğu olur, paylaşımlarını orada yapar.

Geri