Web Tasarımcısı Kursu-

Kodla Büyü

mysql

Site Gezgini
Arkadaşlar kendi kursumun ilk günü için hazırladığım sunumu paylaşmak istedim. İnşallah yararlı olur. :)
2. günü de ekledim.

Ekli dosyalar

• WEB TASARIMCISI.rar
    163.2 KB · Görüntüleme: 239
  • WEB TASARIMCISI-2. Gün.rar
    68.2 KB · Görüntüleme: 152
başarılar hocam. Kursu kime yönelik açtınız. Benim okulda da öğretmenler böyle bir kurs istiyorlar da. Tavsiye edermisiniz. Elinizde plan varsa paylaşırmısınız bir de ?

eline sağlık teşekkürler devamınıda bu başlıktan bekliyoruz...

m17h41r' Alıntı:
başarılar hocam. Kursu kime yönelik açtınız. Benim okulda da öğretmenler böyle bir kurs istiyorlar da. Tavsiye edermisiniz. Elinizde plan varsa paylaşırmısınız bir de ?

Ben Halk Eğitimde çalışıyorum hocam, talep doğrultusunda açıldı. Ben de yeni başladım ve ilk defa veriyorum bu kursu. Megepin modülleri var, orada kurs içeriği yer alıyor, bir bakın isterseniz kendiniz karar verin. Hazırladığım planı paylaşayım, oradan da fikir edinebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Web Tasarımcısı Plan.rar
    17.1 KB · Görüntüleme: 125
mysql' Alıntı:
m17h41r' Alıntı:

Ben Halk Eğitimde çalışıyorum hocam, talep doğrultusunda açıldı. Ben de yeni başladım ve ilk defa veriyorum bu kursu. Megepin modülleri var, orada kurs içeriği yer alıyor, bir bakın isterseniz kendiniz karar verin. Hazırladığım planı paylaşayım, oradan da fikir edinebilirsiniz.

Teşekkürler hocam...

Hocam dersleri bu plan çerçevesinde mi işliyorsunuz. Benden daha çok arkadaşların istedikleri biraz joomla biraz da photoshop öğrenmek yönünde. ama Megep modüllerine baktım da orda bu yönde modül yok. Sizin kullandığınız modül üstünden bu dersleri anlatsak sıkıntı olur mu acaba ?

m17h41r' Alıntı:
Hocam dersleri bu plan çerçevesinde mi işliyorsunuz. Benden daha çok arkadaşların istedikleri biraz joomla biraz da photoshop öğrenmek yönünde. ama Megep modüllerine baktım da orda bu yönde modül yok. Sizin kullandığınız modül üstünden bu dersleri anlatsak sıkıntı olur mu acaba ?

Kurs daha dün başladı hocam. İlk olarak paylaştığım sunudaki bilgilerden bahsettim. Ben de ilk defa bu kursu vereceğim için kılavuz olması açısından megep modüllerindeki konuları çıkarttım, ama planın dışına çıkılabilir tabi. Ben kafamda şöyle bir plan yaptım;ilk olarak html ile başlayacağım, biraz kod bilgisi olsun. Dreamweaver ile devam edeceğim. Tasarım aşamasında photoshop kullanılabilir, zaman kalırsa joomla gösterilebilir. Kursun gidişatına bağlı biraz da. Siz de istediğiniz içeriği ekleyebilirsiniz bence.

m17h41r' Alıntı:

http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprograml ... eceri.html Görüntü ve Animasyon Tabanlı WEB Sayfası Hazırlama modüler programı var hocam burada. Buna da bir bakın isterseniz. Ben çok incelemedim ama Fireworks anlatı var, aynı zamanda web tasarımı. Bizim açtığımız kursun adı Web Tasarımcısı kursu olduğu için planı da başka, bu programlar dahil görünmüyor o yüzden.

azaz' Alıntı:
eline sağlık teşekkürler devamınıda bu başlıktan bekliyoruz...

İlk gün teorik konularla geçtiği için sunu hazırladım, daha sonra uygulamalar başlıyor. Doküman hazırlarsam yine paylaşırım tabi..

Geri