Web Tasarım dersinde Şablonlar (Template) Neden Yok

Kodla Büyü

osm@ng

Site Gezgini
Biliyorsunuz yeni Web Tasarım dersinde şablonlar (yani template) yok, Benim çok önemsediğim bir konuydu bu, site yaparken de çerçevelere alternatif olarak kullanıyordum zaten. Neden eklenmemiş yani illa ki çerçeve mi kullanmak zorundayız site yaparken...

Ben de anlattım. Yeni modüllerde birçok konuyu çıkarmışlar. Önceki modüller daha yoğundu. Kısa ve öz olmuş yeni modüller. Bu durum araştıran kendi kendine öğrenen öğrenci için ve bizim için iyi olmuş ancak meslek lislerindeki öğrencilerin durumu belli sen demezsen yapmazlar veya araştırmazlar.

osm@ng' Alıntı:
Biliyorsunuz yeni Web Tasarım dersinde şablonlar (yani template) yok, Benim çok önemsediğim bir konuydu bu, site yaparken de çerçevelere alternatif olarak kullanıyordum zaten. Neden eklenmemiş yani illa ki çerçeve mi kullanmak zorundayız site yaparken...
..
işi çok kolaylaştırsada modern tasarım mantığına aykırı dw nin şablon yapısı. ama bu kadar önemsiyorsanız siz yinede anlatabilirsiniz (bir çoğumuz öyle yapıyoruz zaten) Asıl modüler yapı inernet programlama dersinde (PHP deki) include yada require mantığını öğrenciye kavratmakla gelişir düşüncesindeyim...

Geri