web siteyesine media player ekleme

Kodla Büyü

bil

Aktif Üye
arkadaşlar web sayfamda 20 tan müzik parçası var . tıklandığında çalmasını istiyorum. araştırdım mediaplayer kodlarında sadece 1 parça ismi var. diğrleri için ne yapabilirim?
1.şarkı
2.şarkı
3.şarkı

1 tane mediaplayer .

şarkıya tıklandığında çalmasını istiyorum.
yardımlarınızı bekliyorum

Zipli dosyayı açın. xml uzantılı dosyayı not defterinde açıp, müzik dosyalarınızın adreslerini ve görünmesini istediğiniz başlıklarını yazın. Hem swf hem de xml uzantılı dosyayı sitenize yükleyin ve index.htm içerisindeki kodları kullanarak playeri sitenize ekleyin.

Ekli dosyalar

• mplayer.zip
    9.5 KB · Görüntüleme: 104
yakuphan paylasmişsin güzel saol ama okadar degil birkac dosya daha vardi ben aksam paylasırım tam dosyalari

:+1:
yakuphan' Alıntı:
Zipli dosyayı açın. xml uzantılı dosyayı not defterinde açıp, müzik dosyalarınızın adreslerini ve görünmesini istediğiniz başlıklarını yazın. Hem swf hem de xml uzantılı dosyayı sitenize yükleyin ve index.htm içerisindeki kodları kullanarak playeri sitenize ekleyin.

ozgur24' Alıntı:
yakuphan paylasmişsin güzel saol ama okadar degil birkac dosya daha vardi ben aksam paylasırım tam dosyalari

yok hocam bi eskiklik.denedim gayet iyi çalıştı.2 akşamdır dosyayı paylaşamadın sen de hocam bu arada :shock:

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

ahureyre' Alıntı:
ozgur24' Alıntı:

yok hocam bi eskiklik.denedim gayet iyi çalıştı.2 akşamdır dosyayı paylaşamadın sen de hocam bu arada :shock:
ARAYÜZÜ FENA DEĞİL.
EK DOSYALARI OLSAYDI GÜZEL BİR PAYLAŞIM DERDİM

Geri