WEB SİTESİ YAPABİLİR MİYİZ

Kodla Büyü

hector1675

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bir konu hakkında yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Ben küçük bir ilçede çalışıyorum ve geçen gün ilçe belediyesinden bir abimiz aradı ve web sitelerinde sorun olduğu için kapalı olduğunu ve yeniden yapılması için beni tavsiye ettiklerini ve web sitesini ücretli olarak yapabilir misiniz hocam diye sordular.
Ben bu siteyi yapsam, para alsam ve makbuz vb konularda ikinci bir işten dolayı sorun çıkar mı?

Birde orta düzeyde PHP biliyorum, admin paneli koyup haberlerini kendilerinin güncellemelerini sağlayacam. Belediye sitesi için önerebileceğiniz bir şablon var mı.

Yaptığım sitenin kodlarını kendim düzenleyeceğim, PHP ve mysql kullanarak yapacağım böyle bir web sitenin ücreti ne kadar olmalıdır. (Bu ikinci web sitem olacak, birinci web sitemi emlakçı bir akrabama ucuza yapmıştım)
Teşekkürler değerli zümrelerim.

bana göre kodla uğraşma hazır cms (wp-jomla-drupal vb gibi) ile yap düzenle teslim et. seninde söylediğin gibi küçük bir ilçe ve bütçeleri de kısıtlıdır.

haklısın küçük ilçeye php ile kodlasan seni çok uğraştırır. joomla bilseydin sana tema konusunda yardımcı olurdum

belediye senden fatura isteyecektir fatura kestirebileceğin birileri olmalı sayın hocam.

faturayı sorun etme hocam.
istersen sitenide biz yapalım.
cüzzi bir ücret karşılığında yapabiliriz

Ayyynı şey benim de başıma geldi hocam. Küçük bir beldedeyim, web siteleri kapanmış yapar mısın dediler. Önce yok dedim ama sonra yapacak kişi bulamadıklarından ısrar ettiler. 500 tl ye anlaştım en sonunda. Ama 200ünü zar zor aldım. Fatura falan olmadığından bişey de diyemiyorsun. üzerine yattılar yani kısacası. Siz de dikkat edin bu konularda.

Geri