Web Sitesi için lütfen yardım!...

Kodla Büyü

teion

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. Çalıştığım yerdeki kasabanın belediyesi bir web sitesi yaparmısın diye bana geldi makul bir ücret karşılığı. Önce yapamayacağımı, pek anlamadığımı söyledim ama başka kimse bulamadılar. Ben de ancak mydesign haber sistemini kullanarak yapabileceğimi söyledim.(İçerikleri değiştirerek yaparım en azından diye) Ama şimdi bakıyorum ki mydesign belediye sitesine hiç olmuyor. Başkanı yazıyorsun altına yorum falan çıkıyor. Bana önerebileceğiniz hazır kurulumlu siteler var mı? Hostingi, alan adını aldım ama işin içinden çıkamayacağım galiba, moralim çok bozuldu. Lütfen yardım edin. Teşekkürler şimdiden herkese...

Hocam bence wordpress türkçe ve ücretsiz temaları inceleyin. Uygun tema muhakkakki bulur ve wordpress kurulumdan sonra belediyenin bilgilerini peyderpey girersiniz.

wordpress daha kolay 1-2 video izleseniz, çözersiniz olayı, joomla biraz daha karmaşık ama o da olur.

Wordpress uygundur.. Bir sürü haber-magazin teması var kurarsın birini kendine göre düzenlersin

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için. joomlayla daha önce bi göz aşinalığım var, oradan devam ediyorum. Bir yandan çizgitagem in derslerini izliyor, bi yandan da uyguluyorum. Hem öğrenmiş oluyorum :)

Geri