web sitesi hazırlama yetkisi kime aittir ?!

Kodla Büyü

ngezen

Aktif Üye
arkadaşlaryeni atandığım okulda formatörlüğü kabul ettim 2 hafta öncede siteyi hazırlamaya başladım okul açılınca yoğunluk olmasın diye benden öncede müdür yardımcımızın oğlu hazırlamış aspde ama site hiç güzel değil bende dreamweawer da hazırladım iyilik ya ne gereği var bugün sağolsun müdür yardımcımız sinirlerimi bozdu adam 1 haftadır inat ediyo hocam siteyi değiştirmeyelim üzerinde değişiklik yapalım diye bende en son şeridi kopardım hocam site hazırlama benim yetkimde diye bu sefer başladı komisyon kurmak gerekir falan filan tamam komiisyon işini biliyorum ama daha önceki okullarımda formaliteydi sizden istediğim bununla ilgili bir yazı varmı bana gönderebilirmisiniz moralim çok bozuldu sizce ne yapayım :( bide hocam siz giderseniz biz bu siteyi nasıl güncelliycez filan dedi bende gidersem eskisini sisteme sokarsınız dedim zaten 4 aya doğum iznine ayrılıcam (tabi hamile olduğumu yeni öğrendiler gıcıklarına söylememiştim patladım )

meb.k12.tr de değil sanırım? artık asp destekliyor mu ben baya uzak kaldım bu işlere :)

valla hocam bence hiç moralinizi bozmayın ve bildiğiniz yoldan da ayrılmayın. sitenin yapımı, tasarımı, güncellenmesi vs. sizin sorumluluğunuzda. komisyon olacak elbette ama bu komisyon içinde siz de varsınız. diğer komisyon üyeleri türkçe, ingilizce vs. kontrollerini yapacaklar. komisyonda olacak müdür yard. ise karışabilir bu tür şeylere ama izin vermeyin. baştan işi sıkı tutun derim. değilse bu tür dangalaklıkların sonu gelmiyor sonra. olmadı ben asp'den anlamam deyip çekilin kenara ne yapıyorlarsa yapsınlar.
sizin yapacağınız sitenin tasarımına, nasıl yapıldığına kimse karışamaz!
hatta ben olsam eski dosyaları falan da ortadan kaybederim. uğraşsın dursunlar siz gidince...

nafiacar' Alıntı:
valla hocam bence hiç moralinizi bozmayın ve bildiğiniz yoldan da ayrılmayın. sitenin yapımı, tasarımı, güncellenmesi vs. sizin sorumluluğunuzda. komisyon olacak elbette ama bu komisyon içinde siz de varsınız. diğer komisyon üyeleri türkçe, ingilizce vs. kontrollerini yapacaklar. komisyonda olacak müdür yard. ise karışabilir bu tür şeylere ama izin vermeyin. baştan işi sıkı tutun derim. değilse bu tür dangalaklıkların sonu gelmiyor sonra. olmadı ben asp'den anlamam deyip çekilin kenara ne yapıyorlarsa yapsınlar.
sizin yapacağınız sitenin tasarımına, nasıl yapıldığına kimse karışamaz!
hatta ben olsam eski dosyaları falan da ortadan kaybederim. uğraşsın dursunlar siz gidince...

bende aynı şeyi söyledim asp yi bilmiyorum nolucak dedim Allahım sinir etti beni çatlak yani dediği yapılabilir ama neden bu kadar ısrarcı onu anlamadım

ben de benzer şeyleri yaşadım zamanında. sadece web sitesi konusunda da değil. herşeyi yüklemeye çalıştılar üzerime. bilmiyorum deyip çıktım. hatta bi ara yapmıyorum siteyi falan dedim attım. siz daha ısrarcı olun onlardan, diş geçiremeyeceklerini anladıkları zaman düzeliyor herşey. değilse cılkı çıkıyor... Yapabiliyorsanız da sinirlerinizi bozmayın, olan size - bize oluyor, onlara bişey olduğu yok...

ngezen' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
http://hendek.meb.gov.tr/belgeler/calisma_esaslari.pdf

Görev Tanımı - Madde 4

hocam dosyayı alamadım zahmet olmazsa tekrar gönderebilirmisiniz hata veriyo
BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ FORMATÖR ÖĞRETMENLERİNİN GÖREVLERİ VE ÇALIŞMA ESASLARI diye arama yaparsanız google'da 3. sayfa

asp ile hazırlanmış site dinamiktir güncellemesi htmle göre kolaydır bence.html ile güncelleme yapmak benim çok zamanımı alıyor diğer türlüsünü isterdim

komisyondan neden bu kadar korkuyoruz anlamadım
aslında komisyon kurulması bizim yararımıza müdürden direk emir almaktansa komisyonda konuşup tartışarak siteyi hazırlamak daha kolay. bence eğer bize inat giderlerse komisyon bizim sığınağımız.
müdür : hocam web sitesi hoşdeğil şuraları kaldır şunları ekle :x
b.t. öğretmeni : komisyonda tartışılır karar verilir bakarız :p

evet aslında komidyon olması daha iyi.. .... aslında web sitesi için bize egzersiz fln yhazılmalı ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! saatlerimizi harcıoruz bilg. başında üstüne bide neler neler!!! hakkımız dfeğilmi yani. türkçe öğretmenleri tören mören hazırlamaya alsınlar egzersizleri senede bir iki ugrasırlar.. biz günlük güncelleyelim elde va sıfır...

:!: haksızmıyım arkadaşlar bişe söleyin.. böle olursa en azndan yaptığımızn bi kıymeti oldğu anlaşılır :!: :!: :?:

Geri