Web Sitelerini Güncellemeyen 442 İlçe MEM

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Milli Eğitim Bakanlığı Tüm İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini Web siteleri konusunda uyardı.

Web sitelerinin bine yakın il ve ilçe Milli eğitim müdürlüğüne kurulmasına rağmen bu il ve ilçelerden hemen hemen yarsının bu sitelere hiçbir bilgi güncellemesi yapmadığı tek tek tespit edilmiştir.

Bunun üzerine MEB Bilgi İşlem Grup Başkanlığı bu müdürlükleri tespit etmiş ve 422 tane müdürlüğün isimlerinin listesini tek tek yayınlayarak soruşturma açacağını e-mail yoluyla yazarak duyurmuştur

http://www.memurlar.net/haber/269003/

liste uzun oldığı için kopyalamadım linkte 442 mem ismi var.

bt öğretmenini saf dışı etmeye çalış, ondan sonra siteyi güncelle, kim güncelleyecek? milli eğitim müdürü mü?

bu web sitesi güncelleştirmelerini yüzünden gariban btcilere ceza kesmeye meraklı aciz bakanlıkla bu ucube tasarımı dayatan zihniyeti de bu web sitelerinin listesini ifşa eden ne oldum delilerini kınıyorum.

Bizim ilcenin web sayfasi da var. Halbuki ben o kadar ugrasip guncellemistim, neyi eksik gorduler acaba :)

togius' Alıntı:
bu web sitesi güncelleştirmelerini yüzünden gariban btcilere ceza kesmeye meraklı aciz bakanlıkla bu ucube tasarımı dayatan zihniyeti de bu web sitelerinin listesini ifşa eden ne oldum delilerini kınıyorum.

katılıyorum. :++:

Web Sitelerini Güncellemeyen İlçe MEM sayısı 442 değil 422 taneymiş... 20 tane fazla olmuş

bu listeler sonradan değişti. bu listede adı olan pek çok kurum çıkarıldı bu listeden. Bakanlık maili ile gelen bir listenin böyle ulu orta web sitelerinde paylaşılmasını yapan kişiler hainlik ve adilik yapıyorlar o kurumda çalışan pek çok arkadaşın diğer tüm emekleri yokmuş hiçmiş gibi bir hava oluşturuluyor. Aklı selim pek çok site bile "BT Öğretmenleri Abalı mı?" başlığı ile bu durumu eleştirirken bizim btcilerinde bunu böyle çarşaf listelerle paylaşması vahim bir durum. BT ci olmayan, bu konuda hiçbir görüşü bulunmayanlar için bakanlık haklıymış bunlara az bile yapmış izlenimi oluşturmak ne kadar doğru?

tekrarlıyorum bu liste 13 ağustos itibariyle güncellendi. Bence böyle bir liste oluşturulması bile çok vahim ya... Görevlendirme yok birşey yok adamlar çıkmış gönüllü bu işi yürüten kişiler hakkında güncellenmedi diye soruşturma açacakmış. :x

togius' Alıntı:
bu listeler sonradan değişti. bu listede adı olan pek çok kurum çıkarıldı bu listeden. Bakanlık maili ile gelen bir listenin böyle ulu orta web sitelerinde paylaşılmasını yapan kişiler hainlik ve adilik yapıyorlar o kurumda çalışan pek çok arkadaşın diğer tüm emekleri yokmuş hiçmiş gibi bir hava oluşturuluyor. Aklı selim pek çok site bile "BT Öğretmenleri Abalı mı?" başlığı ile bu durumu eleştirirken bizim btcilerinde bunu böyle çarşaf listelerle paylaşması vahim bir durum. BT ci olmayan, bu konuda hiçbir görüşü bulunmayanlar için bakanlık haklıymış bunlara az bile yapmış izlenimi oluşturmak ne kadar doğru?

tekrarlıyorum bu liste 13 ağustos itibariyle güncellendi. Bence böyle bir liste oluşturulması bile çok vahim ya... Görevlendirme yok birşey yok adamlar çıkmış gönüllü bu işi yürüten kişiler hakkında güncellenmedi diye soruşturma açacakmış. :x
aynen katılıyorum.bu listeyi sızdıranların hainlik yaptığı kanaatindeyim.

gecen gun benım ılce muduru rıca ettı ama her zamankı gıbı bır rıca degıl tayınım cıktıya ona gore rıca bende ıyılık olsun dedım yapıtım
bu arada bulundugumuz kurumların sadece web sayfaları ıcın bıze ıhtıyacları yok cunku bız bılısım ogretmenlerıyız her alanda bıze muhtaclar ve bız basımızı onumuzde olur efendım demezsek ınanınkı daha cok seylerı kazanıyoruz gerektıgınde hayır yapmıyorum yada ucretını odeyın dıye bılırız ınanınkı eger tayınım cıkmasa ılce sayfası ıcın ucret ısterdım onlarda vermek zorundaydı

listenin baştan savma hazırlandığını düşünüyorum. Zira İstanbul'da üç yıldır Eminönü diye bir ilçe yok ama ilçe mem sitesini oluşturup ondan sonra güdnel değil diye yayınlamışlar. Soruşturmayı kime açacaklar, olmayan ilçe mem müdürüne mi?

bu siteleri güncellemek çok kolay artık.. yonetici paneli var biliyorsunuz.. ama milletimiz bilgisayari çok iyi bildiği için ilçe memde çalışan o kadar memur varken işi yine bize bırakmaya çalışıyorlar..

Geri