web sayfası indirme

Kodla Büyü

gny53

Üye
Arkadaşlar bir web sayfasını komple indirip kayıt edebilir miyiz? Böyle bir imkanımız varsa bilenler yol gösterebilir mi? Teşekkürler.(İngilizce ile ilgili bir siteyi kaydetmem lazım da)

dosya menüsünden farklı kaydet de sadece bir sayfayı indeireceksen iner hemen eğer tüm site ise teleportu kullan :wink:

Teleport programı ve benzer programlarla siteler full olmasada dallananan bir cok linkiyle birlikte indirilebiliyor basit siteler için sorun yok yani ama php asp tabanlı siteler için bazen sıkıntı olblir full indiremezsiniz indirseniz bile kodlar html 'e dönüp öle gönderilir..

Html tabanlı sayfaları tamamen indirebilme imakanınız var; Fakat Asp kodlamalı siteler serverde derlenip sunucuya aktarıldığı için fiziksel görüntüsü olarak indirme imkanınız var. Php lerde yine aynı durum söz konusu. Sadece görsel dosyalar iner; bunuda Teleport Pro ile yapabilirsiniz.

Akadaşlar bu httrack kullanımını bilen anlatabilecek olan varmı denedim ama hep hata verdi nerede hata yapıyorum bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler..

Geri