web sayfamı görüntüiyemiyorum

Kodla Büyü

serhat020

Üye
arkadaslar websayfasını dreamwawer kullanarak mebin serverine yükledim tabi her 2ila 3 dakikada bir serverden düştü time out uyarısı verdi ensonunda sayfayı servere yüklediğim halde şimdide sayfa görüntülenemiyo yardım lütfen ve başka türlü naıl yükleyebilirim bilgisi olan arkadaslar lütfen ayrıntılı bi şekilde anlatırlarsa çok sevinrim şimdiden yardımcı olan herkese cok teşekkürler

okulun sayfası

sinanilkogretimolkulu.eb.k12.tr

Birde FillaZilla programını kullanarak siteni sunucuya aktar.
Sorun gene meb sunucularındanda kaynaklanıyor olabilir.

ok hasari kardes hemen filezilla programını yüklüyom ve deniyom bide bende sharepoint desinger programı var ondan nasıl yükleyebilirim bi bilginiz var mı?

off yaaaaaaaaa kimse yardım etmiyecekmi? dosyaları servere yükleyip silmekten bıktım bi türlü olmuyor filezilla kullanıyom bazı dosyaları aktaramadıgını söylüyor bi sorun yaratırmı acaba? aktaramadıgı dosyaları nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz

haklısın boteakif kardes :D okulu olacaktı ya kusura bakmayın benim klavyede kafayı yedi benle birlikte :D

bunu mebin sayfasından aldım en dogrusu bu :) :D
http://sinanilkogretimokulu.meb.k12.tr/

dogrusu bu ama hala sayfa serverden görüntülenemiyo filezilla kullanıyom yasadıgım sorunları yaziyim
1) dosyalar tam boyutu ile karsıtarafa gecmiyor bu normali mi?
2) bazı dosyaları karsı tarafa atmıyor kacdefa denememe ragmen bu normal mi?
3: bide ikide bir hattan düşüyo

acemiyim biliyom ama nasıl yapacagım konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim benim okulum koy okulu koy okullarının durumunu biliyosunuzdur biz hocalar olarak bişeyler yapmaya calısıyoruz lütfen biraz yardım bitiriyim su websitesini

yine meb server ında sorun var 2 gündür güncellemeye çalışıyorum siteyi sürekli hata veriyor çıldırcam!

arkadaslar ben sorularıma cevap bulamadım

okulun web sayfasını servere yükledim sayfa görüntülenemiyor ve bazı sorunlar yasadım sorunlarım bunlar

1) dosyalar tam boyutu ile karsıtarafa gecmiyor bu normali mi?
2) bazı dosyaları karsı tarafa atmıyor kacdefa denememe ragmen bu normal mi?
3: bide ikide bir hattan düşüyo

yrdımcı olursanız sevinirim

Hocam http://www.meb.k12.tr/index.php yönetim panelinden okulun adresini tam alıp yönlendirme yapın. index dosyasını ana dizine kaydedeceksiniz. bir klasörün içine değil. Nasıl bir yol izliyorsunuz onu anlatın. Biz de yardımcı olalım. Sistem index dosyasını görmüyor demekki açılmıyor siteniz.

lsurmeli' Alıntı:
yine meb server ında sorun var 2 gündür güncellemeye çalışıyorum siteyi sürekli hata veriyor çıldırcam!

sabah bir güncelleme yapmıştım ama şimdi benim de dosya göndermede sorunum var. bi atıyo bi atmıyo, bi bağlanıyo bi kopuyo. bu arada filezilla ile atmayı denedim yine de olmadı.

serhat020 hocam sanırım sorun sende veya yaptığın dosyalarda değil sorun mebin serverlarında.

Filezillayı bir kenara bırakıp internet explorerla bağlanmayı denediniz mi? Bence ortada bir kullanıcı hatası yada bilgi eksikliği var. Dahası sizin okulunuzun web adresini doğru bilip bilmediğinizden bile emin değilim. Bence yönetim paneline girip önce DNS ne tanımlanmış ona bakmalısınız. Sonra burada hatanın nerden kaynaklandığını açıklamayı unutmayın.

system kardes servere internet explorerden bağlanıyom giriş yapıyom ama ne hikettse dosyaları yüklerken zaman aşımı uyarısı alıyom bi süre sonra be sorun neden olabilir dosyaları düzgün bir şekilde yükledim ama genede sayfayı görüntliyemiyom galiba sorun serverden kaynaklanıyo

okulun web adresi http://sinanilkogretimokulu.meb.k12.tr/

adminlerden yardımcı olacak biri varmı acaba burda?

Dediğimi yaptınız mı peki. Okulunuzun DNS adresini yönetim panelinden kontrol ettiniz mi? Ben size okulunuzun DNS adresini doğru bilmediğinizi söylüyorum.

Geri