Web Programcılığı Dalı Tek zümre yapan var mı?

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eski okulumda her dersin ayrı ayrı zümresi yapılırdı burda müdür tek bir zümre istiyor elinde WEB Programcılığı DALIna ait tek zümre olan varsa paylaşabilir mi?

hocam farkı yok ki.
ayrı ayrı ders zümrelerindeki konuları art arta ekleyeceksin.
yönetmeliklerin okunması, belirli günler haftalar vb.. ortak konular tek seferde yazılacak. ders zümrelerinde ayrı ayrı yazdığınız dönem ödevleri, modül sürelerinin hesaplanması, alanların okutacağı dersler vb.. konuları alt alta ekleyeceksiniz.

aynı durum bizde de var dı. eski okulumda ayrı ayrı yapıyorduk 2 yıldır tek zümre yapıyoruz.

Hocalarım Teşekkürler Yanlız bir sorum olacak dediğiniz gibi bende eskiden ayrı ayrı zümre yapıyordum 16 farklı zümre yapıyordum şimdi tek zümreyle işi bitirmek hem daha kolay hem daha pratik her şey tüm zümreleri kaplıyor fakat okuldaki bazı hocalar buna ek olarak bide her dersin zümresi yapılacak diyor bana mantıksız geldi yapan var mı acaba?

Ders zümrelerinde görüşülmesi gereken tüm konuları (okutulacak modüller, sınav sayıları ve tarihleri, dönem ödevleri vb...) ortak zümreye her ders için ayrı ayrı eklediyseniz gerek yok

Geri