WD 4TB Taşınabilir Harddisk

Kodla Büyü
wd 2tb 3.5" kdv dahil 208 tl ye aldım hocam. 4 çok fazla gibi çöplük olmasın sonra...

1 kg olması sıkıntı ama bunu yanımda taşımayacağım hem sabit duracak tv bilgisayar ile bağlı kalacak ve 4tb çöplük olmaz kullanırım hocam

2 HDD bozulma olasılığı daha az ben olsam daha yüksek fiyata tek HDD alacağımı daha az para ile iki tane HDD alırım en azından biri bozulursa diğeri sağlam kalır.

EynelMefer hocam arşivimin listesi yok şuan okuldayım.

ama evdeki hdd demde 807GB (dizi+film)

150 GB(müzik)

arkadaşlarda ise 200GB geçiyor

inferno' Alıntı:
EynelMefer hocam arşivimin listesi yok şuan okuldayım.

ama evdeki hdd demde 807GB (dizi+film)

150 GB(müzik)

arkadaşlarda ise 200GB geçiyor

müzik için yaptığım arşivi yer sıkıntısı olduğu için silmek zorunda kaldım (200gb civarı)
film ve dizi lerde 2 tb civarı var (online izleme olayından sonra bıraktım arşivlemeyi)...
listenizi yaparsanız ve isterseniz, arşiv paylaşımı yapabiliriz...

olabilir hocam arşiv işini bende yapmıyordum ama nette izlerken donuyor kalite düşük kalıyor sorunları olunca ve bir anda izleyek diye bilmek için tutmaya başladım yoksa siliyordum hep

inferno' Alıntı:
hasari hocam doğru diyon ama istetiğim özelliklerde 2,5"
şimdi elimde 1TB WD var zaten bunu taşıma çantası gibi kullanmak ve evde bilgisayar+tv de sabit hard olsun diye düşündüm acaba doğru mu düşündüm :?:
2,5" pahalı hocam. Bence HDD gereksizleri temizle gitsin saklayıp sonradan dönüp izlenmiyor anca birileriyle paylaşırsın onun ötesinde saklamanın bir mantığı yok.

Bende 3tb lığı var kendi yazılımı çok kullanışlı değil ama wd kalitesi çok iyi alınabilir

1-2 TB lıklara bakarım artık arkadaşlar 200-250 civarı olan tavsiyelerinize teşekkürler :++:

Ya ben şimdiye kadar hiç WD'den memnun kalmadım. İyidir belki ama bana denk gelmedi iyisi (2 sefer kullanmıştım)

Geri