wamp servera phpbb3 kurulurmu? deneme için

Kodla Büyü

mutluaya

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şimdi wamp servera phpbb3 kurulurmu ? bu konuda deneme yapan varmı? bu konuda biraz deneyim kazanıp daha sonra hostinge geçmek istiyorum. teşekkürler.

arkadaşlar yokmu bu konuda bilgisi olan ben kurmaya çalıştım ama bir noktada takıldım. www klasörüne phpbb3 klasörünü kopyaladım ve kuruluma başladım ama veritabanı ayarları kısmında bilgileri doldurup ilerle dediğimde "Veritabanına bağlanılamıyor, hata mesajı için alta bakın.
Access denied for user 'asd'@'localhost' (using password: YES)" hatası çıkıyor ama nasıl çözeceğimi bilemiyorum. yardım bekleniyor. saygılarla

peki arkadaşlar phpbb3 kurarken veritabanı adına ne diyeceğiz. unknown diyor. bağlanılamadı diyor. veritabanını nasıl oluşturacağım.

Wampserver'in sistem tepsisindeki simgesine tıklayıp, phpmyadmin'i çalıştırın. Veritabanını oradan istediğiniz isimle oluşturabilirsiniz. Veritabanını oluşturduktan sonra da kurulumda sizden istenen bilgileri doldurun. (kullanıcı adı: root şifre: boş olarak geçin)
Phpmyadmin'in kullanımı ile ilgili internette bilgi bulabilirsiniz.

yakuphan' Alıntı:
Wampserver'in sistem tepsisindeki simgesine tıklayıp, phpmyadmin'i çalıştırın. Veritabanını oradan istediğiniz isimle oluşturabilirsiniz. Veritabanını oluşturduktan sonra da kurulumda sizden istenen bilgileri doldurun. (kullanıcı adı: root şifre: boş olarak geçin)
hocam teşekkür ederim sayenizde hallettim sorumları. bir şey daha sorayım size ve arkadaşlara şimdi ben 2 tane forum başlığı oluşturdum ve izinleri düzenledim ama forum ana sayfasında o forumları göremiyorum. birde forum ana sayfasından yeni kullanıcı kaydı oluşturamıyorum. denemek için. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

mutluaya' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
hocam teşekkür ederim sayenizde hallettim sorumları. bir şey daha sorayım size ve arkadaşlara şimdi ben 2 tane forum başlığı oluşturdum ve izinleri düzenledim ama forum ana sayfasında o forumları göremiyorum. birde forum ana sayfasından yeni kullanıcı kaydı oluşturamıyorum. denemek için. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
yokmu bu konuda yardımcı olacak olan

Geri