VODAFONE SINIRSIZ İNTERNET KULLANAN ARKADAŞLAR...

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BEN TTNET SINIRSIZ KULLANIYORUM... VODAFONE SINIRSIZA GEÇMEK İSTİYORUM.VODAFONE SINIRSIZ İNTERNET KULLANAN ARKADAŞLAR... BU KONUDAKİ FİKİRLERİNİZLE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ. AYDA 49.90 DİYORLAR. BU FİYATIN ÜZERİNE ÇIKAR MI... BEN TTNETTEN BEDAVA KULLANMADIĞIM TELEFON ÜCRETİ VERMEK İSTEMİYORUM. AYDA 17 TL. YALIN İNTERNETTEE 89 TL Mİ NEYMİŞ...
TAVSİYE EDER MİSİNİZ.?..

Ben sınırsız 16 Mbit hızında 50 GB adil kullanım kotalı yalın tarifeyi 49.90'a kullanıyorum. Bu ay ilk faturam geldi 49.90 TL geldi.

Bende başka bir soru sorayım vodafone evde çok iyi çekmiyor internetin hızını etkilermi?

Evet ben de kullaniyorum, sınırsız 16Mbit 50 adil kotali gayet guzeldi, taki tatil dönüşü dondurdugum interneti açtırmayan çalışana kadar, 5 gün oldu benim hattı açarken sistem hatası çıkmış, hala açacaklar bekliyorum, internetin hızıyla ilgili supheniz olmasın, TTNET neyse aynısı

Yeni internet bağlamaya gelen servis elemanlarına söyleyinde caps lock tuşunun kullanımı da tarif etsinler :puhaha:

ayrıca bence ttnet kadar randmanlı olmaz hele küçük ilçelerde hiç deyme ben vodafone int kullanıyordum 5. katta ki dairede çekmiyordu her yerde ttnet geçmiştim

Geri