vodafone faturamdan oyun aboneliği ücreti kesilmiş?

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
vodafone cep telefon faturam 36 tl fazla geldi müşteri hizmetlerini aradım igirls tv diye bir oyun servisine abone olmuşsunuz ücretide faturanıza yansımış dediler, aboneliği iptal ettik ama kesilen bu ücreti geri almamız mümkünmü, çünkü biz ben bir servise abone olmadım elimmi değdi çocuklarmı kurcaladı bimiyorum ama cep telefonu şirketinin böyle bir işe alet olması saçma. benim bu faturayı ödememe yada ödeyip şikayetle geri alma gibi bir durumum olabilir mi?

şerefsizler aynısı eşime de olmuş....bir kaç ay ödemek zorunda kaldık hocam böyle şeyleri engellemek için talimat verin

@parssan hocam, vodafon müşteri temsilcisine mi talimat vereceğiz, yoksa dilekçe yazıp bayi ye mi vereceğiz?

birde kesilen parayı tüketici hakları hakem heyetinden alabilmemiz mümkünmü, bu adamlara bir ders vermek lazım.

hiçbir şey yapamazsınız hocam benim de başıma geldi. falanca siteye falanca uygullamaya diye 14 - 15 lira civarı bir kesinti yapmışlardı. Hiçbir onay mesajı gelmedi ağzıma geleni söyledim. koca firma kontör dolandırıcılığı mı yapıyorsunuz dedim. falan filan dediler. o gün veya ertesi gün hattı taşımıştım. başka bir arkadaşımın da başına yine aynı firmadan aynı işlem gelmişti.

Hattinizin mobil ödeme servisini (musteri hizmetlerini arayarak) kapatmış olsaydınız bunlar basınız gelmez di

Geri