Faz1 Win10 SSD ve HDD İmage 2023_V4(64 BIT)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu imajı 240 GB SSD ve 500 GB normal harddisklere kurabilirsiniz.

İndir.(7.7 GB)

imajı ventoy, rufus, USB Universal installer ve WinSetupFromUSB gibi programlarla flasha boot edebilirsiniz.
Kurulu Programlar:
Python
Wing 101 (Python editörü)
Office 2010
7zip
SumatraPDF
Google Chrome
Aimp
VLC
Fatih Kalem
Arduino
Ausdisk Defrag Portable
Zeka Oyunları
...
Win10 64 bit lite sürüm ile kurulmuştur oldukça hafif ve hızlıdır. Etkinleştirme yapılmamıştır. D: bölümünde 360 Total Security setup dosyası bulunmakta dileyenler buradan direk kurabilir. Total Security ince ayarlarını
şu videoda anlatmıştım izlemenizde yarar var.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Son düzenleme:
Hasari hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş... Sizden ricam bu imajdaki masaüstü resmini paylaşabilir misiniz. gerçekten çok güzel. Ve ya indirebileceğim kaynak gösterebilir misiniz?

Hasari hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş... Sizden ricam bu imajdaki masaüstü resmini paylaşabilir misiniz. gerçekten çok güzel. Ve ya indirebileceğim kaynak gösterebilir misiniz?
Buyurun hocam. Rar olan dosyayı indirin orada çözünürlük yüksek.

Ekli dosyalar

• nebula-stars-space-4k-2b.jpg
    nebula-stars-space-4k-2b.jpg
    222.5 KB · Görüntüleme: 80
  • nebula-stars-space-4k-2b.rar
    7.1 MB · Görüntüleme: 142
emeklerinize sağlık hocam uzun zamandır çalışmalarınızdan faydalanırım Emsile hocamız gibi. Faz1 imajı görünce eski okulum aklıma geldi orda epey kullanmıştım imajlarınızı. kolay gelsin hocam :)

Hocam imajı indiremiyorum. bu arada emeğinize sağlık , ben de uzun zamandır çalışmalarınızdan faydalanıyorum. hakkınızı helal ediniz.

Hocam imajı indiremiyorum. bu arada emeğinize sağlık , ben de uzun zamandır çalışmalarınızdan faydalanıyorum. hakkınızı helal ediniz.
Google Drive da oturum açarak indirin bazen çok fazla indirmede kota uyguluyorlar. Teşekkür ederim, helal olsun hocam.

Hocam elinize sağlık. Dosya yarıya kadar inince bağlantı başarısız hatası verip kesiyor ve Sürdür işe yaramıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam emeğinize sağlık, teşekkürler. Windows 10 için belirli aralıklarla etkinleştirme istiyor mu acaba? Win10 için bir türlü çözüm olmuyor etkinleştirme yöntemleri bizim okulda.

Hocam emeğinize sağlık, teşekkürler. Windows 10 için belirli aralıklarla etkinleştirme istiyor mu acaba? Win10 için bir türlü çözüm olmuyor etkinleştirme yöntemleri bizim okulda.
Merhabalar, evet 6 ayda bir bu sistem etkinleştirme ister isterseniz win7 kullanın o istemez.

Son düzenleme:
Haşarı hocam, imaji rufus ile flash belleğe yazdırdım, faz1 tahtalarda yüklemeye çalışıyorum resimdeki hatayı alıyorum. Acaba sebebi nedendir? İki farklı flash bellek ile denedim ikisinde de durum aynı...

Ekli dosyalar

• 20220917_225657.jpg
    20220917_225657.jpg
    129.6 KB · Görüntüleme: 215
Rufus da imaji yüklerken flash belleğin isim kısmını değiştirdim varsayilan isimden farklı olarak, ondan kaynaklı olabilir mi, bir de dosya sistemini fat32 olarak değiştirdim

Rufus da imaji yüklerken flash belleğin isim kısmını değiştirdim varsayilan isimden farklı olarak, ondan kaynaklı olabilir mi, bir de dosya sistemini fat32 olarak değiştirdim
Merhabalar, ondan olduğunu sanmıyorum birde ventoy programıyla dener misin hocam.

Paylaşım için teşekkürler. Belleğe yazdırıp tahtaya imajı yüklüyorum ancak kurulum bitip ilk restartta mavi ekran veriyor. 3-4 tahtada aynı şekilde oldu. Mavi ekrandan sonra kapatıp açınca sorunsuz açılıyor. Sebebi ne olabilir acaba?

Paylaşım için teşekkürler. Belleğe yazdırıp tahtaya imajı yüklüyorum ancak kurulum bitip ilk restartta mavi ekran veriyor. 3-4 tahtada aynı şekilde oldu. Mavi ekrandan sonra kapatıp açınca sorunsuz açılıyor. Sebebi ne olabilir acaba?
Siyah ekranda kalır clonezilla, bazı tahtalarda yeniden başlatamayabiliyor ama normal bir durum sıkıntı yok imaj düzgün yüklenmiştir.

Clonezilla ekranında restart atmadı. O sıkıntı değil. Anlatmak istediğim Windows ilk açılırken Windows bir sorunla karşılaştı şeklinde mavi ekranın gelmesi. İlk Windows mavi ekranından sonra kapatıp açınca Windows açılıyor.

Kısayol virüsüne karşı bu tahtalar daha mı korunaklı win 7 tahtalra göre sayın hocam. Emeğinize sağlık.

Clonezilla ekranında restart atmadı. O sıkıntı değil. Anlatmak istediğim Windows ilk açılırken Windows bir sorunla karşılaştı şeklinde mavi ekranın gelmesi. İlk Windows mavi ekranından sonra kapatıp açınca Windows açılıyor.
Resim ekleyebilir misiniz.

Geri