Visual basic te sözlük programı nasıl yapılır bilen varmı

Kodla Büyü

kodavcısı

Seçkin Üye
Seçkin Üye

yardım edebilecek arkadaşlar varmı ya bu sözlük nasıl yapılır ingilizce sözlük şimdiden tşkler

hocam database ile daha önceden calistiysan bunu yapmak cok zor bişey değil

tşkler hocam gerek kalmadı düşük not aldım şimdi ise bir günlük veya ajanda istiyor hoca nasıl yapcam falza birbilgim yok visual basicte ama dersi sevmeye başladım

matrak bu arkadaş ya,,

ya sen sorana kaar keşke araştırmayı deneseydin be dostum

bir database, bir text box, bir de ona koduğun kelimeyi tarattırırdın, databaseden karşılığını alıp, yan da mesela text box a koyardın tamam

neyse zaten kalmışın
ama hoca senden sözlük değil
sözlük gibi çalışan bir program istemiştir, on kelime yazsan yeterdi :D :?

sen araştırma yapmadığımımı sanıyorsun ki böyle konuşuyorsun bakmadığım site indirmedğim kod kalmadı benim isteğim gibi yok uyarlamaya çalışıyorum bu konuyu burda açtımki sen değil iyi bilen bir arkadaşın yardımı dokunsun diye ama bakıyorum boş boş işi olan böyle konuşuyor

google a visaul basic örnekleri filan yazınca örnek uygulamalırın içinde vardı ama ben bunu uygulamadım sen bir bak

ingilizce türkçe türkçe ingilizce sözlük yapmam gerekiyor visual basic 2008 de proje ödevim. yardımcı olabilecekmisiniz?

arkadaşım konu 2008 de açılmış. bu tarz armut piş ağzıma düş ödevlere yardım edilseydi 5 yılda zaten mesaj yazılırdı diye düşünüyorum :idea:
senin anlayacağın kimsede hazır kod yok.
biri de oturup tüm projeyi senin için yazmaz.
o yüzden istersen bekle ama bence boşuna beklersin.
doğru adres GOOGLE AMCA.

Geri