vistaya yazıcı tarayıcı tanıtma sorunu

Kodla Büyü

donmezz87

Aktif Üye
arkadaslar işletim sistemi vista olan bi pc ye hp tarayıcı ve yazıcı tanıtmaya çalıştım.yazıcı ve tarayıcı daha önce xp yuklu bi pc de çalışıyodu ama vistaya da yuklemek gerekti.. fakat yukleme cd lerinin üstünde xp 2000 98 işletim sistemlerine yuklenebilir yazıyo, denedim evet olmadı. napıcam şimdi yazıcı ve tarayıcıyı diğer pc de kullanamayacak mıyım?? ya da baska bi yolu war mı yorumlarınızı bekliyorum.. şimdiden teşekkürler

hocam denetim masasından yazıcı ve fakslar bölümüne girin sağdan yazıcı ekle dediğinizde (tabi cd cd-rom un içinde olacak) cd yi gözat bölümünden göstererk yükleyebilirsinizz

yok hocam vista bu cdleri desteklemiyo yuklerken sorun çıkıyo .. nasıl desem xp de çalışıyo,cdlerin üstündede xp 2000 98 işletim sistemleriyle uyumludur yazıyo yani vistaya yuklemek için ya yeni yazıcı alıcam ya da bu yazıcıların yeni driverini bulmam lazımda baska bi yol warmıdır acaba...

eliff87' Alıntı:
arkadaslar işletim sistemi vista olan bi pc ye hp tarayıcı ve yazıcı tanıtmaya çalıştım.yazıcı ve tarayıcı daha önce xp yuklu bi pc de çalışıyodu ama vistaya da yuklemek gerekti.. fakat yukleme cd lerinin üstünde xp 2000 98 işletim sistemlerine yuklenebilir yazıyo, denedim evet olmadı. napıcam şimdi yazıcı ve tarayıcıyı diğer pc de kullanamayacak mıyım?? ya da baska bi yolu war mı yorumlarınızı bekliyorum.. şimdiden teşekkürler

Hocam onun vista uyumlu sürücüsünün bulman lazım internetten, yada dirwer genius programıyla kurulu bilgisayardan sürücüleri alıp kurmaya çalışın

Geri