vistada flash disk tarama uyarısını nasıl kapatırız

Kodla Büyü

yaparsa

Üye
arkadaşlar vistada flash disk takınca her defasında tarama yapayımmı yada tarama yapmadan devam et diye bir uyarı geliyor her seferinde bu uyarıyı kapatmak sıkıcı oluyor acaba bu uyarıyı nasıl devre dışı bırakabiliriz

Sistemi tara düzeltsin.
Yok ben taramak istemiyorum diyorsan flashı formatla.

Bu hata sürekli oluşuyor bende bunun oluşmasını istemiyorum diyorsanda flashını küt diye pc çıkarmayın bildirim alanından güvenli çıkış yapın sonra flashı çekip alın.

hasari' Alıntı:
Sistemi tara düzeltsin.
Yok ben taramak istemiyorum diyorsan flashı formatla.

Bu hata sürekli oluşuyor bende bunun oluşmasını istemiyorum diyorsanda flashını küt diye pc çıkarmayın bildirim alanından güvenli çıkış yapın sonra flashı çekip alın.
sorum tam anlaşılmamış galiba bu uyarı vistada standart bi şey.hata olsada olmasada flash diski ilk takışta çıkıyor.her seferinde bu uyarıyı kapatmakta çok can sıkıcı olmaya başlıyor galiba forumda vista kullananların hiçbiri flas disk takmıyor galiba

Yok canım böyle bir özelliği yok flash diskinizle ilgili bir sorundur başka flashlar denediniz mi?

Bu arada vista kullanıcısı pek kalmadı herkes win7 geçti.

yaparsa' Alıntı:
arkadaşlar vistada flash disk takınca her defasında tarama yapayımmı yada tarama yapmadan devam et diye bir uyarı geliyor her seferinde bu uyarıyı kapatmak sıkıcı oluyor acaba bu uyarıyı nasıl devre dışı bırakabiliriz

Win 7 için cevabı verildi mi?

1- çalıştır-msconfig yaz-hizmetler-kabuk donanım algılaması tikini kaldır.
2- çalıştır-services.msc yaz.-kabul donanım algılamasını çift tıkla- genel sekmesinde- durdur tıkla- başlangıç türü devre dışı işaretle ve uygula.
3- PC yi yeniden başlat....

Geri