vista yaması OR format?

Kodla Büyü

keyikcik

Üye
E bilgisayar öğretmeni tüm okulun ve öğretmenlerin pc lerinden sorumlu olunca...
elime vista yüklü laptop verdiler , dışardan gelmiş ve yabancı dil. Türkçe yaması varmı bilmiyorum. 2. çözüm olarak format var ancak d yi ayırıp sadace c ye format atıcam ve böyle yaparsam dosya sistemleri farklılığından bir sorun ile karşılaşırmıyım sizce? bilginizi paylaşmanız dileğiyle. ii çalışmalar

hocam bu başlıktaki "OR" kelimesi "VEYA" anlamında kullanılan bir kelime mi?
kusura bakmayın ama bence bırakın dizüstü'ler ingilizce kalsın en iyisi. bu gidişle resmi dilimiz yakında ingilizceye dönüşecek zaten..:) biz öğretmenler de böyle yaparsak fazla uzun sürmez bu iş.

neyse şaka bir yana ben bir işletim sisteminin türkçe yamasını daha görmedim. var mı bilmiyorum. bence yeni bir kurulum yapmak en güzeli. dosya sisteminin de bir sorun yaratacağını sanmam. zaten biçimlendirme yaparken iki bölümüde aynı yapabilirsiniz..

teşekkür ederim hocam. vistanın tükçe yamasını en azından uyumlu bulamazmışım, formatı da sadece c ye atarsam problem yaşarmışım ve format atmak için de sürücüleri(driver değil :) ) bulmam gerekiyor. ben de aynen iade ettim. Türkçe uyarnızda haklısınız, uyarınızı dikkate alamaya başladım bile. ii çalşmalar

işletim sistemi yaması olmaz sıfır kurulum vardır olsa bile orjinalinin yerini tutacağını sanmıyorum..
format konusunda rahat rahat atın o laptopun yanında muhakkak driver cd si vermişlerdir içinde xp uyumlu driverler vardır olmayacağını düşünmüyorum zaten diğer bilgilerde d de kalmış olur vista dosya sistemini değiştirmiyor bi sıkıntı olmaz..

Geri