vista netop vslite yazılım sahteciliği sorun sorun sorun :)

Kodla Büyü

meric0101

Üye
Sayın hocalarım. Yeni labım kuruldu ancak sorunları hiç bitmiycek gibi görünüyor. 15+1 makina ve 15 öğrenci bilgisayarlarında güvenlik kartları var ( vs lite ) Bilgisayarların hepsi vista home kurulu. Bu hafta internet bağlandığı andan itibaren 1 makinanın işletim sistemi yakalandı. 1 makina nasıl olduysa güvenlik kartı yani vs lite yani ctrl+alt+shift+home çalışmıyor kendiliğinden iptal edilmiş. Öğrenci bilgisayarlarındn güvenlik programını C yi devre dışı bırakıp Netop 5.0 kurdum kurduğum anda itibaren güzel gördü hepsini çalışır durumda gördüm. Güvenlik programını aktif hala getirdim bilgisayarlar yeniden başlattım hepsi görmez hale geldi. Sorun güvenlik kartındanmıdır (çünkü güvenlik kartı iptal olan bilgisayarı görüyor) yoksa vistadanmı bilmiyorum. Benim ne yapmam gerekir ki bu labı çalşır duruma getirmem lazım.
1. Sorun: Vistayı yakalattım
2. Sorun: Güvenlik kartı iptal edilmiş (Vs lite)
3. Sorun: Netop 5.0 kurulu bütün öğrenci bilgisayarlarını görmüyor :scared:

arkadaşlar lütfen yardım edin. Tüm bilgisayarları xp ye mi çeviriyim. Ama güvenik kartını yeniden çıkartıp yükleyip tekrar takamam. Çünkü garantisi bitermiş. Neolur yardm edin :(

Geri