vista işletim sisteminin masaüstü ekranında ortadan ayıran b

Kodla Büyü

heymizmiz

Aktif Üye
vista işletim sisteminin masaüstü ekranında ortadan ayıran bir çizgi var öğrenci bilgisayarı olduğu için veledin biri getirmiş uğraştım bir türlü kaldıramadım bende vistanın acemesiyim yani:)

hayrte bişeydir ki bende bu sıralar sorunlarda bitmiyor şu çizgi olayını anlabileniz var mı acba sinirimi bozmaya başladı herders öğrencilerden hocaammmm ekranın ortasında çizgii varr deyip durur :)

arkadaşım şunun resmini bir at burayada görelim.ona göre bişeyler söyleyebiliriz.sağ tarafta sat maat arçlar var onun çizgisi var ama heralde sen bundan bahsetmiyosun!!!!

yamtar3535' Alıntı:
arkadaşım şunun resmini bir at burayada görelim.ona göre bişeyler söyleyebiliriz.sağ tarafta sat maat arçlar var onun çizgisi var ama heralde sen bundan bahsetmiyosun!!!!
vissta temasını biliyosunnuzdurr ona ek ortadan bölen bir yeşil çizgii word programını açtığında da ekranın ortasından geçiyor oo hepp ordaa gitmiyor bir türlüü

hocam hiç uğraşma teknik servisle irtibata geçin
sanırım dizüstü bilgisayar büyük bi ihtimallede yeni alınmıştır ve garantisi vardır
yazılımsal bir sorun olacağını sanmıyorum
donanımsal olabileceği içinde garanti dahilinde ise değiştirilebilir kanımca

enginozdil' Alıntı:
hocam hiç uğraşma teknik servisle irtibata geçin
sanırım dizüstü bilgisayar büyük bi ihtimallede yeni alınmıştır ve garantisi vardır
yazılımsal bir sorun olacağını sanmıyorum
donanımsal olabileceği içinde garanti dahilinde ise değiştirilebilir kanımca
hocam yeni kurulan lab öğrenci pc si bu bir ara gitmiştii sonra yine devam ediyor aynıı sorunn ekranın ortasından geçen bir çizgi düşünün olay budur yanii ...acemisi olduk işin ii mii :D

format at bi bakalım.olmazsa donanımsal bir hatadır muhtemelen...yada monitörü başka bir bilgisayara tak yine aynı olay varsa donanımsaldır mutlaka.

sağol hocam şimdilik makina çalışıyor format atmaya gerek yokk sadcee görüntüü olarak rahatsız ediyor çalışmada bir sorun yok biraz daha böyle idare edelim bakalım :D

çözünürlük ayarlarından olabilir belki ,ayrıca donanımsal bir problemde olabilir vista çoğu şeyi tanımıyo çünkü

olabilir diyorsunuzda ben hala bir yol bulamadım kablo kontrolü yaptım yok gibi duruyor benq kullanan yokmu sinyak yok yazısı hala aynıı

heymizmiz' Alıntı:
olabilir diyorsunuzda ben hala bir yol bulamadım kablo kontrolü yaptım yok gibi duruyor benq kullanan yokmu sinyak yok yazısı hala aynıı
kusura bakmayın arkadaşlar arızalar bitmek bilmiyor konuları karıştırmışım :)

Geri