vista ile kullanılabilecek bts kontrol programı

Kodla Büyü

izmitlii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar vista ile bildiğim kadarıyla sadece nss 9.02 kullanılabiliyor, bunun haricinde kullanabileceğimiz program ve sürümleri nelerdirr bilgisi olan var mı?

mrb.

netsupport school 9.0.2
bunu
kullan
ben bunu vistada kullanıyorum.
yanlız şu anda virüssüz crağini bulamadım.
sistem tarihini geri alarak uzunsüre kullanabilirsin.

nss 9.02 kurmuştum ama süresi dolduğu için kullanamadım. sistem tarihini geri alarak uzatabileceğimi hiç düşünmemiştim.

şu an nsm 10 yüklü ama hiç memnun değilim... :( :(

arkadaşlar bende vistada nss 9.2 yi kurunca hata veriyor. kuruluyor ama çalıştırmıyor. onun için vistada çalışacak adam akıllı bir programa ihtiyacım var arkadaşlar.

aynı durumdan hepimiz müzdaribiz :( :( :( :( :(

labratuvarımıza gelen bilgisayarların cd leri mevcut olsa anında vistaya darbe yapacağım :idea:

hakoteknik' Alıntı:
net support 10 çok iyi hocam ben vistada kulanıyorum

hocam nss ye göre çok vasat kalıyor bana sadece izleme olanağı sunuyor açıkçası başa iş yapmıyor. tmm vistada çalışyor ama nss 9,02 ya da 8.5 in yanından bile geçemez

izmitlii' Alıntı:
hakoteknik' Alıntı:
net support 10 çok iyi hocam ben vistada kulanıyorum

hocam nss ye göre çok vasat kalıyor bana sadece izleme olanağı sunuyor açıkçası başa iş yapmıyor. tmm vistada çalışyor ama nss 9,02 ya da 8.5 in yanından bile geçemez
:+1:
doğru söylüyorsunuz hocam, ben taa balarda da demiştim bunu...

arkadadaşlar netsupport 8,51 programını vistaya kurduktan sonra nasıl ayarladınız? benim makinelere kurdum ağda hepsi birbirini görüyor ama netsupport hiç birini görmüyor. güvenlik duvarı engellemesini kaldırdım öğrenci olanlarda.yinede görünmüyor. dosya paylaşımında da sorun var paylaşılan dosyalara erişilemiyor.
yardımcı olursanız sevinirim.

hocam ben client olarak manager 10 kurdum tutor olarakta 8.1 net support kurdum çok iyi çalışıyo ancak bu şekilde vistada verim alabildim

9.02 için halen aktivasyon problemi mevcut, başka bir alternatif gerekli, bu vistaya uygun bişi lazım.

apti47' Alıntı:
hocam ben client olarak manager 10 kurdum tutor olarakta 8.1 net support kurdum çok iyi çalışıyo ancak bu şekilde vistada verim alabildim

teşekkürler niye aklıma gelmedi bu anlam veremedim.
tekrar teşekkürler

turkel2001' Alıntı:
peki tersini deneyen oldumu? vistaya tutor nss 8.5, student 9.02 client kursak??

hocam zate sorun 9.02 de değil mi. onun fulü olmadığı için başka yolla deniyoruz

arkadaşım şu an labımda vista kurulu ve bütün bilgisayarları izliyorum, olayı bir arkadaş sayesinde çözdüm uğraşma şironla falan derim

izmitlii' Alıntı:
arkadaşım şu an labımda vista kurulu ve bütün bilgisayarları izliyorum, olayı bir arkadaş sayesinde çözdüm uğraşma şironla falan derim
kardeş çözümüde yazsan ii olmazmıydı? :(

izmitlii' Alıntı:
nss 9.02 kurmuştum ama süresi dolduğu için kullanamadım. sistem tarihini geri alarak uzatabileceğimi hiç düşünmemiştim.

şu an nsm 10 yüklü ama hiç memnun değilim... :( :(

NSS9.02 nin activasyon sorunun çözüldüğünü aktivasyon patchin olduğunu bi başlık altında açıklamıştım patchide yayınlamıştım sanırım kaçırmışsınız aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
http://www.bilgisayarbilisim.net/netsupport_school_9_02_mujde_________________-t11202.html

Geri