Vista IIS7 kurulumu (Video)

Kodla Büyü
ıyy vistadan nefret ediyorum ama öğrenmek açısından belki ileride lazım olur izleyeceğim. Teşekkürler...

Arkadaşlar, Bu IIS'yi Vista Home BAsic versiyonuna kurmanın hiç yolu yokmu? Normalde bildiğim be versiyonu desteklemiyor. Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

Normal şartlarda Home BAsic de yok ama birkaç kiş bu engeli geçmiş ise onlardan bilgi almak istemiştim. Bende internete baktım ama bu konuda pek çalışma bulamadım. Teşekkürler

Kendi hazırlamış olduğum Dökümandır.
hiçbir yere bakmadan deneme yanılma ve çıkan hatalara göre hazırladım asp ve asp.net desteği ile iis7 çalışmaktadır.

arkadaşlar bende vista home basic var. ııs kurulumunda "uygulama geliştirme özellikleri" sekmesinin altında sadece .NET genişletilebilirliği yazıyor. ASP veya ASP.NET seçenekleri yok. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

vista kurmak xpden daha kolay tamam vista zor ama daha kullanişli xp aliştigimiz icin öle geliyor birkac ayari kapatigimizda görselligi kaldirdigimizda vista gercekten güzel
teşekkürler arkadaşım

agahyildiz' Alıntı:
ıyy vistadan nefret ediyorum ama öğrenmek açısından belki ileride lazım olur izleyeceğim. Teşekkürler...
evet, hepimiz öyle ama hayatta herşeye ayak uydurmamız gerektiği gibi zamanla vistaya da uyum sağlamak gerekecek..
yeni laptoplar mesela, hepsi vista uyumlu. diğerlerini kurmak sorun çıkartıyor. eli kolu bağlı teknolojiye ayak uyudurmak durumunda kalıyoruz işte..
bi de biz bilgisayarcılar, hep "güncel olmamız" gerekiyomuş.. :roll:

Geri