vista flash player sorunu

Kodla Büyü

halox

Aktif Üye
ya arkadaşlar pcde vista kullanıyorum flash player en son sürümünü indirdim,(vista için eklentili olanı)kurdum,tarayıcıda açılan flashları görüyorum burda sorun yok ama,pc deki swf uzantılıları açmıyor,dosyada f ikonunu görüyorum,açmak istediğimde install diyor tekrar,tıklıyorum update penceresi geliyor,yükleme yapıyor restart istiyor yine tamam diyorum ilginçtir kendi kapanmıyor ben kapatıp açıyorum aynı dosyaya tıkladığımda sanki hiç birşey yüklememiş gibi tekrar install penceresi çıkıyor,yine aynı basamakları tekrarlıyorum değişen bişey yok,system32 içindeki flashutil e tıklıyorum yine aynı basamaklar tekrar ediyor,kamera şakası gibi ya ifrit oldum,bir çözüm lütfen,player yüklenmese tarayıcıda da çıkmaması gerekmezmi ama tarayıcıdaki tüm flashları görüyorum,ama pc de yok yok!önerilerinizi bekliyorum acil

o dosyaları internet explorer ile açabilirsiniz ama dilerseniz "swf opener" diye bi programda kullanbilirsiniz

tarayıcıda görüyorum zaten sorun yok ama birde swf openerı deneyeli,teşekkürler soundway :)
ama yine de diğer sıkıntı için hala çözüm bekliyorum

hocam xp de macromedia flash yüklemediğim sürece swf dosyalarını açamıyorum bende :) bence bu bir sorun değil. uğraşmak istersen www.adobe.com daki tüm playerları yükle istersen :)

emily_deu' Alıntı:
ya flash player 9 değilde alt sürümünü yükledim ben, çalıştırıyor...[/quote
]
hocam vistadamı yükledin? xp ise xp de sorun yok tabi,mm flash yüklemeden playerını yüklemem yetiyordu swfleri çalıştımak için,ama vistada bir sıkıntı var swf soyalarını açmak istediğimde sürekli installl demesi ve update yapması ilginç değil mi,ayrıca başka sürümde yükledim yine aynı sorunu verdi

herhalde vistadan bahsediyoruz burda... otomatik güncelleştirmeden eski player bende çalışıyor hocam ama bilmediğim başka birşey varsa öğrenmek isterim... :!:

soundway hocam xp demiş ona binaen vista diye vurgu yapmak istedim,sizin playerın versiyonu kaç hocam olmadı ben onu deneyecem

Geri