Virüslü Sistemi Temizleme-1 GB fazla virüs sildim

Kodla Büyü
Onlarca defa teşekkürler... En son flaş belleğe win8 atarken "aygıt başka bir program tarafından kullanılıyor" hatası için cleaner.exe'yi kullandım...
Benim için şimdiye kadar onlarca bilgisayarda kurtarıcı olarak kullandığım temizlik paketi..

bı donem gene paylasmıstınız sanırım cok ısıme yaramıstı Tesekkurler

hocam emeğinize sağlık valla ne zeka varmış bu kadar çok şeyi akıl edecek
süpersiniz sizin yüzünüzden bizim gibiler yerlerde sürünüyor :)

Hala kullandığım tarama paketidir. Teşekkürler hasari hocam. Format atamadığımız windows 7 bir makine var bizim de. Ayda bir bunları uyguluyorum inanılmaz fark ediyor. Şişince tekrar taratıyorum.
İki sıkıntım var cevabını bilen varsa yardımcı olur musunuz? Başına gelen arkadaşlar vardır belki.
1- Combofixi kullanamıyorum. Has expired diyor. Ücretli mi oldu adı mı değişti bilemedim.
2- Hosts dosyası sık bozuluyor. Dys'ye giremiyoruz haliyle. Host dosyasını koruyan bir yapı var mı?

Hala kullandığım tarama paketidir. Teşekkürler hasari hocam. Format atamadığımız windows 7 bir makine var bizim de. Ayda bir bunları uyguluyorum inanılmaz fark ediyor. Şişince tekrar taratıyorum.
İki sıkıntım var cevabını bilen varsa yardımcı olur musunuz? Başına gelen arkadaşlar vardır belki.
1- Combofixi kullanamıyorum. Has expired diyor. Ücretli mi oldu adı mı değişti bilemedim.
2- Hosts dosyası sık bozuluyor. Dys'ye giremiyoruz haliyle. Host dosyasını koruyan bir yapı var mı?
Paketi güncelledim şimdi çalışacaktır.
Host dosyası kolayca yazılabilir ama üzerindeki yetkileri kaldırırsanız değiştirilemez. Üstünde sağ tıklayın özellikler güvenlik kullanıcılara tıklayın değiştirme yetkilerini kaldırın.

"xp" yi okuyana kadar herşey çok güzeldi... 2014'ten beri desteği verilmeyen bir işletim sisteminde neredeyse işletim sisteminin kapladığı alan kadar virüs bulunması normal sanırım. Yine de mücadelenizi kutlarım hocam.

Geri