vidobu örneği

Kodla Büyü

her_dem

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
m17h41r hocam bir süre önce 1 aylık vidobu üyeliği hediye etmişti. vidobu'daki makyaj eğitim vidosunu izlerken bende örnek çalşma yaptım. oradaki eğtimlere örnek olması için paylaşmak istediğim.

Ekli dosyalar

• untitled3.jpg
    untitled3.jpg
    181.9 KB · Görüntüleme: 2,155
hocam burdaki eğitim videolarına ulaşmanın bir yolu var mı? güzel videolar var ama paralı malum.
bu arada çalışmanızda güzel olmuş

ben 1 aylık üye olunca sitedeki tüm videoları indirdim. o yüzden su anda o videoları izleyebiliyorum. 1 aylık üyelik 45 lira hocam. üye olup indirilebilirsiniz. 45 liraya kesinlikle değer. hiç düşünme üye ol derim. sürekli video güncellemesi yapıyorlar. onlarıda 6 ay 1 sene sonra 1 aylık yine üye olup indirmeyi planlıyorum.

arkadaşlar alışkanlıklarımızı değiştirmemiz lazım

eğitime harcanan para mutlaka gelecekte bize geri dönüş yapacaktır

45 TL gibi bir harcama yapmaktan çekinirsek sonra da çıkıp "Türkiye'de neden Türkçe kaynak sıkıntısı var" deme hakkına sahip değiliz

Doğalgaza, benzine, ev kirasına, kendi boğazımıza para harcıyoruz ama beynimize harcamıyoruz.

Olmaz bu

Örneğin şu eğitimi http://www.udemy.com/android-apps-in-1- ... -required/ 497 dolardan 600 kişi satın almış. Alan kişiler karşılığını fazlasıyla almışlardır eminim.

Geri