VİDEO PROGRAMI

Kodla Büyü

aysun

Üye
merhaba
elimde bir tane video görüntüsü var ve ben bu görüntüden ara ara yerleri çıkarmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz bir program var mı acaba?link verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

formatı yazsaydın iyi olurdu

mevzu videonun formatına göre değişir dostum
mesela dat uzantılı bir video ise ve keseceğin yerler çok fazla değilse i-film edit iyidir bu konuda fakat kesim işleminden sonra arta kalanları birleştirmen gerekir ama
fakat ulead video studio bu konuda uzmandır
kolay gelsin

Önce video formatı önemli. Yani, elinizdeki film vcd ise, size önerim vcdCutter. Süper hızlı ve pratik. Kesme ve birleştirmeyi saniyeler içinde yapıyor. Benim kullandığım Ulead Video STudio'dan daha hızlı. Saniyelik hatalarla kesip ekliyor. Ama Ulead Video Studio'da hiç hata yok. Ağır, zengin ve uzmanlık isteyen bir program. Eğer işin sadece kesmek eklemek ise önerim VCD Cutter. Ben MovieMaker'dan hiç memnun kalmadım. Filmin kalitesini bozuyor. vcdCutter, 700 KB isterseniz gönderebilirim. www.simsekdata.com

ulead video studio 10.0 versyonunu bul indir. baba gibi program. video video olalı bu karar işlem görmemişti.

hocam en kolayı vcd cutter en güzel program bu biz üniversitede kullanmıştım. sonra kesinleleri de birleştirmek ulead video 7.0 kullandık hakikaten güzel

Geri