Video İçin Giriş

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar kısa öğrenci videolarından oluşan öğretmenler günü videosu yapacağım, başına flash introsu gibi 3-5 sn lik okulun adını yazmak istiyorum şekilli bir şekilde gelsin en kolay hazır bir şekilde nasıl yaparım? Movie maker da birleştireceğim.

Movie makerde de videoların önüne boş sayfa ekleyip yazı yazabiliyorsunuz. Güzel şekiller var aslında. Eğer bunları beğenmediyseniz pro gold maker ile değişik efektler verip intro oluşturabilirsiniz. (Yada movavi yi kullanın)

Movaviyi 1 kere denemiştim çok olmamıştı Hocam şimdi hallettim ama 128mb oldu dosya drive a attım okul sitesine yüklenmiyor bir türlü driveda bile olsa çok mu bu boyut?

Movaviyi 1 kere denemiştim çok olmamıştı Hocam şimdi hallettim ama 128mb oldu dosya drive a attım okul sitesine yüklenmiyor bir türlü driveda bile olsa çok mu bu boyut?
Videoyu Drive hesabına yükleyip bağlantıyı kopyalamanız (bağlantıya erişim iznini açarak), meb paneldeki içerik hazırlama sayfasında Video Ekle/Düzenle aracını tıklayıp URL bölümüne yapıştırmanız gerekiyor.

Not: Yapıştırdığınız URL'deki son / (slash) simgesinden itibaren yazan metni silip preview yazmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
ha evet doğru bende onun için filmorayı kullanmıştım gerisini movavi ile yapmıştım movavi de bi flash gibi hareketli resim efectleri pek yok doğru

Geri