Video Birleştirme Programı

Kodla Büyü

ÇetinÖğretmen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba,
Perşembe günü okulumuzda düzenlenecek bir program için video hazırlamam istendi. Videoları görevli arkadaş getirdi ve bunları birleştirmemi istedi.
Movie Maker'da yaparım dedim, basit iş dedim ama öyle olmadı. Movie maker sinir etti, ikinci dosyayı yükleme alanına getirmiyor. Getirse bile bir önceki siliyor üste biniyor. Normalde hepsini seçer ekle(import) der geçerdim ama bu sefer olmadı..
Sizlerden ricam Movie maker tarzı bir programa ihtiyacım var. Arşivinde olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

android telefonun varsa pc den uğraşma video edit diye play storeden indir sürükle birak aralara da geçiş efekti. ben okulun tanıtım videosunun o şekilde yaptım müzikde ekle süper .

copy /b 1.mpg+2.mpg+3.mpg+4.mpg+5.mpg+6.mpg DENEME.mpg
Bu komutla 85 parça videoyu 5 saniyede birleştirmişliğim var (parçalar kısaydı). Video sıralamanız belliyse bu şekilde birleştirip sonra tek dosyadan çalışabilirsiniz. Basit montajda pro show, sürekli uğraşacaksanız premiere pro tavsiyemdir.

liberkey indirirseniz onun içinde video düzenleme programları da var ihtiyacınızı görecek başka ücretsiz programlar da. flashdiskinize kurup her yerde kullanabilirsiniz

Öncelikle cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
Videomu nihayet oluşturdum.
Movie maker sanırım ekran kartı sürücüyle alakalı bir sorundan dolayı düzgün çalışmadı. İki program işimi gördü.
Videoları kesmek için SolveigMM Video Splitter programını kullandım.
Birleştirmek ve düzenlemek için ise VSDC Free Video Editor programını kullandım. ( MEB engeline takılmadan http://www.videosoftdev.com/free-video-editor/download adresinden indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit seçenekleri mevcut)
Derin bir nefes aldım bu da üç :) herkese iyi çalışmalar dilerim.

Geri