VGA Splitter Kablo

Kodla Büyü

semantic

Seçkin Üye
Seçkin Üye
VGA çoklayıcımız arızalı, aşağıdaki VGA Splitter Kabloyu aslam sorun yaşarmıyım. Tecrübeli arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum.

8782739_0.jpg

ne gibi sorun...
mesela net görüntü elde edemezsin ama fena da değil görüntü..
başka problem yok
fiyatı da 5 ytl ye almıştım ben okula.... fazla para verme sakın bazıları 10$ diyor

Mesela yazı içerikli bir dökümanı görüntülerken yazıların netliği, renklerin bulanık görünmesi gibi.. Ben internetten alacaktım, 12 ytl+ kargo, değer mi acaba? VGA Splitter için paramız yok şuanda.

hiç tavsiye etmem.çünkü monitörde titreme yapıyor ve ayrıcada renkleri karıştırıyor.Bunun yerine çoklayıcı olarak video splitter alırsan çok daha ii edersin.aynı durum benimde başıma geldi:4 çıkışlıların fiyatı yaklaşık 30 ytl civarında ve çok ii performansı var.

Hocam ben Aydın'dayım, 4 çıkışlı VGA Splitter için 80-90 YTL gibi fiyatlardan bahsettiler. Söylediğiniz fiyata nerden bulabilirim? Net üzerindende alabilirim.

2 çıkışlılar 30 ytl arkadaşım birde kablo lazım ona oda 5 ytl yani ben 35 ytl ye hallettim işi

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, kablo çoklayıcıdan vazgeçtim, verdiğiniz adresleri inceliyorum.. :)

bır konu hakkında bilgi almak istiyorum.

notebook a 2 adet monitor baglamak istiyorum.ve bu baglanan ekranların kör ekran olmasını istemiyorum.

vga splitteri ile bunu yapabilirmiyim?

yardımcı olursanız sevinirim.

VGA Spliter alabilceğim bir site var mı acaba hangi ürüü alayım farklı fiyalar dolaşıyor piyasada

Geri