vestel servisini nereye şikayet ediyoruz

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar vestel (simav) servisi uzun süre önce arıza kaydı bırakmama rağmen hala arızaları yapmaya gelmedi. 3 4 tane arıza kaydı açıyorum birine filan geliyorlar.
Bizzat buradakileri aradım ve benimle "sen bi okul ismini söylersen" , "sen bi okulun adını söylede" gibi ifadelerde bulundular bana telefonda.
Arkadaşlar nasıl şikayet edebilirim.

En ağır şekilde şikayet etmek istiyorum. Çok zoruma gitti valla :mad:

Fatih çağrı merkezine çağrı bıraktım. daha ne yapabilirim

Son düzenleme:
Hocam bu olay bölgeyle ilgili olabilir. Antalya da bu şekilde bir sıkıntı ben yaşamadım. Arıza kaydı oluşturduktan sonra en geç bir hafta içinde gelip sorunu hallettiler. Vestelin iletişim bölümüne mesaj atıp bölgenizdeki yetkili servisi şikayet edebilirsiniz ki bu doğal hakkınız.

Hocam uğraşma bu olaylarla bu ülkede en sonunda haksız çıkarsın maalesef :(
Hocam senin başından bir olay geçmiş belli ki şimdi mesajın bana daha anlamlı geldi. Şikayet ettim. Ardından hemen 20 dakika sonra bizim müdürü bakanlıktan bir bayan aramış. Durum nedir diye. Yarın sabah ben olayı müdüre açıklayacağım. Müdür bey de bayana açıklayacak. Ya da belki ben direk açıklarım.
Haksız çıkar mıyım bilmiyorum hocam. Mayıs ayı gibi fatih çağrı merkezine bu konuyu ilettim. Ancak gelen olmadı. 2 hafta sonra bunları aradım ilçe servisi yani. cuma gelcez dediler. 6 ay oludu

Hocam senin başından bir olay geçmiş belli ki şimdi mesajın bana daha anlamlı geldi. Şikayet ettim. Ardından hemen 20 dakika sonra bizim müdürü bakanlıktan bir bayan aramış. Durum nedir diye. Yarın sabah ben olayı müdüre açıklayacağım. Müdür bey de bayana açıklayacak. Ya da belki ben direk açıklarım.
Haksız çıkar mıyım bilmiyorum hocam. Mayıs ayı gibi fatih çağrı merkezine bu konuyu ilettim. Ancak gelen olmadı. 2 hafta sonra bunları aradım ilçe servisi yani. cuma gelcez dediler. 6 ay oludu

Hakkında hayırlısı hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın

Bir sorum daha olacak. İlgili arıza kaydını açtıktan sonra vestel ne zamana kadar bu arıza için gelmek zorunda. Örneğin bizim ilçeye haftada iki kez geliyorlar. Bu geldikleri süre içinde öncelik Fatih projesi işleri mi. Yoksa Kendi özel işlerinden sonra Fatih Projesi işleri mi

2 g
Bir sorum daha olacak. İlgili arıza kaydını açtıktan sonra vestel ne zamana kadar bu arıza için gelmek zorunda. Örneğin bizim ilçeye haftada iki kez geliyorlar. Bu geldikleri süre içinde öncelik Fatih projesi işleri mi. Yoksa Kendi özel işlerinden sonra Fatih Projesi işleri mi
2 gun içinde gelip işlem yapmak zorunda yapmaz ise % cezaları var Vestel’e,İl milli eğitime bildirin Hocam.Teknik şartnamede bütün detayları yazıyor bir ara okumuştum

Arkadaşlar vestel (simav) servisi uzun süre önce arıza kaydı bırakmama rağmen hala arızaları yapmaya gelmedi. 3 4 tane arıza kaydı açıyorum birine filan geliyorlar.
Bizzat buradakileri aradım ve benimle "sen bi okul ismini söylersen" , "sen bi okulun adını söylede" gibi ifadelerde bana bulundular telefonda.
Arkadaşlar nasıl şikayet edebilirim.

En ağır şekilde şikayet etmek istiyorum. Çok zoruma gitti valla :mad:

Fatih çağrı merkezine çağrı bıraktım. daha ne yapabilirim

Hocam daha dun şikayet ettim 1 saat sonra 1 aydir gelmeyen servis geldi ve sorun çözüldü.
Vestel cagri merkezi
0800 219 01 23 hic kafanızı yormayin şikayet edin.

vet@vestel.com.tr adresine mail attıktan sonraki gün servis gelip sorunu çözmüştü hocam. İletişim yollarını siz direk servis yerine kurum üzerinden yaparsanız daha rahat edersiniz.

Geri