vestel promega usbden format atamıyorum

Kodla Büyü

arasep

Üye
arkadaşlar meraba
iki tane bilgisayarda problem var usbden formatlamam gerekiyor,
boot ekranında usbyi görmüyor
yardımcı olabilecek olan var mı?

Biostan boot menüsüne gel burada USB birinci HDD olarak belirle ardından first seçeneğini USB yap second seçeneğini HDD yap. F10 ile kayıt et çık flash ile başlayacaktır.
Bu ayarlar kafanı karıştırıyorsa DVD-RW çalışan bir bilgisayarın DVD-RW sök sormatlamak istediğine tak onunla formatla sonra yerine tak. Formatın sorunsuz olması için güvenlik kartını çıkarmayı unutma.

hayır sorun o değil zaten, biostan girdiğimde usb yok, yani birinci olarak seçemiyorum
dvd sürücülerin yerinden çıkarılması çok zor, kilitli

Flash Diski anakartın üzerindeki USB portuna tak görecektir. senin için Biostan görüntü aldım birazdan eklerim.

arasep' Alıntı:
hayır sorun o değil zaten, biostan girdiğimde usb yok, yani birinci olarak seçemiyorum
dvd sürücülerin yerinden çıkarılması çok zor, kilitli
Kasanın içinde DVD-RW takılı oldukları yerde parmak yeri var parmağını koy aşağıya doğru çek DVD-RW serbest kalacaktır.

Biosun boot menüsünden sizin için aldığım görüntüler şöyle bu ayarları yaparsanız sorunsuz format atmanız gerekiyor. Güvenlik kartını çıkarmayı unutmayın.

Ekli dosyalar

• Vestel Bios.rar
    7.2 MB · Görüntüleme: 376
hocam bende de aynı sorun olmuştu başka marka usbyi gördü. başka bir marka usb bellek ile deneyin.

Geri