Vestel Promega Ram Desteği

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar. windows xp yüklü vestel promagaları windows 7 ye yükseltmek istiyorum. 512 mb ramler ile windows 7 yi denedim ama biraz yavaş çalışıyor. anakartın ram desteği 4 gb görünüyor.

toplamda 1 gb ram olsa windows 7 yi rahat bir şekilde kullanabilir miyim?

Ben de 1gb yükselterek 6-7 senedir 2 bt sınıfında win 7 kullandım ve hala kullanıyorum. sorun olmadı. Rahat bir şekilde kullanıyorum.

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Fakat RAM bulmak da ayrı bir olay. Eğer temin edebilirsem bende 1GB a yükseltip Win XP den Win 7'ye yükseltmem daha işlevsellik sağlayacak.

Ankara ' da iftaiye meydanı diye bir yer var spot eşya satılan o sokakta bir iş hanının üst katında roza bilgisayar diye bir yer var. Ben ordan temin etmiştim. iki yıl filan oluyor. Dükkan çıkma parça mezarlığı gibi, halen yerinde duruyorsa orada bulabilirsiniz.

Hocam kayserideyim. windows 7 ye yükseltmeye karar verdim. kayseride olan arkadaşların kullanmadıkları ddr 400 mhz ramlere talibim :)

Geçen sene gitti gidiyordan 2. El bulup almıştım. Sıkıntı çıkmadı. Şu an çoğu bilgisayar da 1.5 GB ram var oldukça iş görüyor.

arkadaşlar windows 7 nin hangi versiyonunu yükleyim. starter/home basic/professional
gönlüm profosyonelde ama yavaş mı çalışır acaba?

Geri