vestel promega image cd

Kodla Büyü

ecezehra

Seçkin Üye
Seçkin Üye
elinde vestel promega öğrenci ve öğretmen image cd'si olan var mı? Sitede var ama linkler çalışmıyor acil yardım bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.çok acil

hocam çok teşekkür ederim. herhangi bir upload sitesine yükleyebilirsen sevinirim. emeğine sağlık :++: :++: :tr:

Şu anda okuldayım arkadaşlar. Aksama evden yüklemeye çalışırım. Bende çok aradım bu zımbırtıları en sonunda rehberlıkcı arkadas buldu bıryerden :D ama malesef işime bılgısayrlarımda baska hatalar cıktı mavı ekran felam sanırım donanımsal seyler var :(

bu arada benım bılgısayarlar eğitime yuze yuze destek vestel promega. Başka bilgisayarlarla karıştırmayın arkadaşlar

eğer indiren varsa arkadaslar aksama dıger lınklerı de yollayagım. şu anda okuldan 4shared a gıremıyorum. aksam atıcam.umarım bır yararı olmustur. 3 gundur yukluyorum :)

fake_make' Alıntı:

fake_make hocam bu image cd leri vista mı xp mi? bana vista lazım da. birde öğrenci imajlarımıı? teşekkürlerrr.

Arkadaşım bu cdyi başalngıç cdsi ile açıp mı yükleyeceğiz yoksa windows ortamından norton ghost kurup o şekilde mi yükleme yapacağız.

arkadaşlar ben çok yeniyim ve vestel promega öğpretmen cd si çok lazım
buradakileride .ndiremedim öğrenci cd siile kursam bilgisayarımı bi sorun olurmu? veya nasıl bulurum öğretmen cdsini

Geri