vestel öğretmen bilgisayarında sorun

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar öğretmen bilgisayarın ghost % 50 den sonra donup kalıyor yardımcı olursanız memnun olurum.

arkadaşlar lütfen yardım edin diğer bilgisayarlarda böyle bir sorun yok sorun cd de değil yani neden olabilir

Öğrenci bilgisayarının yedeği öğretmen bilgisayarına yüklenmez çünkü donanımları farklı sorun ondan kaynaklanıyor olabilir.

Hocam bende böyle bişey olmuştu.Yanlışlıkla öğrenci imajı yerine öğretmen imajını yüklemeye çalışmışım.Sizin sorun da bu olabilir.Cd ye bi bakın.
Kolay gelsin.

hocam o değil işte sorun onu anlatmaya çalışıyorum öğretmen bilgisayarına öğretmen dvd si de öğrenci dvd side % 50 ye gelip donuyor. teşekkür ederim yinede

Hocam, yapman gereken şeyler şunlar:
1- Windows'unu yeniden kur
2- Bütün sürücüleri ve programları yükle
3- Acronis ile imaj al(yalnız alacağın imajı sabit diske kaydet, taşınabilir medyadan geri yüklemesi uzun sürüyor.)
4- Yan gel yat artık.
Bunları yaparsan 1 defa uğraşırsın, ondan sonra da rahat edersin.

Benim de başıma buna benzer şeyler geldiği için ben böyle yaptım ve şimdi hiç uğraşmıyorum Ghost Kurtarma DVD'si ile.
Tecrübe ile sabittir.

Kolay gelsin sayın Hocam, başarılar...

sayın öğretmenlerim sorun dvd de değil kesinlikle onu biliyorum. bbayer hocam formatta yarıda tıkanıyor

Formata başlamadan güvenlik kartını sökün formatı öyle çekin. bende de öle olmuştu bir iki kere %50 donup kaldı 2-3 sefer formata atmaya çalıştım baştan başlattım işlemleri ve sorun çözülmüştü. Size tavsiyem 2-3 kere deneyin ve format atmadan önce mutlaka güvenlik kartını kasadan çıkarın.. Kolay gelsinn

mpurcuklu hocamın söylediği gibi güvenlik kartını çıkar veya bilgisyr açılırken ctrl+home ile gir şifre:12345678 (eğer değişmemişsen) ordan c deki tiki kaldır ve başlat.sonra formatta çalışacak image dvd side :+1: çünkü aynı sorunu bende yaşamıştım.
kolay gelsin 8)

hocam bende de %67 de kalıyodu
güvenlik kardtı ayar penceresini açarak korumayı kaldırıyorum o zaman %100 yapıyor.
kolay gelsin

Geri