vestel öğrenci DVD si geri yükelme hatası

Kodla Büyü
geri yükleme esnasında

Application Error 10008

Unexpected end of file

hatası veriyo ve siyah ekrana geri dönüyo hatanın sebebi nedir ve nasıl cözebilirim?

bende de bilgisayarın birisinde
ilk yüklememde %80 lerde bu hatayı veriyor
daha sonra klavyesini faresini değiştiriyorum
bi kaç değişiklik yapıyorum %50 lerde hata veriyo
ne yaptıysam olmadı serviside aradım bi cvp veren yok
bilgisi olan varsa sevinirim 8)

Güvenlik kartını çıkarıp biostan Advanced -> Drive Configuration -> ATA/IDE Mode -> Legacy modu Enhanced olarak değiştir. Kurulumdan sonra tekrar eski haline getirip güvenlik kartını tak.

foreverone' Alıntı:
Güvenlik kartını çıkarıp biostan Advanced -> Drive Configuration -> ATA/IDE Mode -> Legacy modu Enhanced olarak değiştir. Kurulumdan sonra tekrar eski haline getirip güvenlik kartını tak.

HOCAM BUNU DENEME ŞANSINI ŞİMDİ BULDUM
Legacy modu Enhanced olarak değiştirdiğimde
Norton ghost2003 ekranı geliyor gri şekilde ve ilerlemiyor
neden olabilir acaba

başka biyerde
ATA/IDE Mode -> Legacy olarak kalmalı diyodu
diğer 19 bilgisayarıda öle geri yüklemiştim zaten

Hocam sorun %90 güvenlik kaldırmadığınız içindir. Açılışta ctrl home ile şifre girin. C deki korumayı kaldırın ve geri yüklemeyi yapın. Sorun aşılacaktır. Kolay gelsin...

ozgurel' Alıntı:
Hocam sorun %90 güvenlik kaldırmadığınız içindir. Açılışta ctrl home ile şifre girin. C deki korumayı kaldırın ve geri yüklemeyi yapın. Sorun aşılacaktır. Kolay gelsin...

hocam nerdeyse bütün konbinasyonları denedim ama yok

*Legacy modu Enhanced olarak değiştirdim
*Legacy olarak yaptım
*Boot Menu Type seçeneğini varsayılan olarak Advence ayarladım-güvenlik kartını söktüm
*Boot Menu Type seçeneğini varsayılan olarak Normal ayarladım-güvenlik kartını söktüm-taktım
**klavye-fare...vb elemanları değiştirdim
*Rami felan söktüm taktım YOK YOK YOK

BAŞKA ÖNERİSİ OLAN VARSA SEVİNİRİM

aynı model bir bilgisayarın bios ayarlarına bakıp farklı olanı değiştirebilirsin.Yeniden başlattığında sorun ortadan kalkacaktır.

Geri