Vestel Kasaların açılması garantiyi bozarmı?

Kodla Büyü

discovry

Aktif Üye
vestellerde her hangi bir sorunda yeniden yükleme veya imajdan yükleme yapmak için güvenlik kartının çıkarılması gerekiyor, en azından ben öyle biliyorum, öyle yapıyorum.

Dolaysıyla kapak mecburen açılıyor, garanti kağıdı da tabi cırt. peki ne olacak.

Vestel ise yüklemeyi yapmak için güvenlik kartının fiziksel olarak çıkarılması gerekir diyor. yani kasayı açın anlaşılıyor.
yorumlarınızı bekliyorum.

ewet bozar istedigi marka olsun bozulur sadece kasa toplamaysa sorun yok ama bir firmadan alındıyse vestel arçelik vb.... bozulur

1. Hocam güvenlik kartını çıkarmadan her türlü yeniden yüklemeyi veya imagedan yüklemeyi yapabilirsin...
2.Vestel Promega bilgisayarları açmada granti bozulmuyor...
Saygılarımla

mehmet23 arkadaşa katılıyorum garanti bozulmaz.
ben kendilerini aradığımda kendileri işlem yapabileceimi söylediler. silikonlu güvenlik kartlarınıda söktüm (promegadan sökebilrsiniz dendi) sorun yok yaniii...

eyvallah yüreğime su serptiniz arkadaşlar.

bu siteyi sevdim be.. anında cevap alıyorsunuz...

kendi firmalarına sorsanız kırk dereden su getirdikten sonra cevabını alırmısınız bilmem.

güvenlik kartının korumasını kaldırıp imaj cd.den yükllüyorum,
fakat tekrar açıp kapatıyorum, güvenlik kartının korumasını tekrar etkin yapıyorum, bir daha bilgisayar açılmıyor, açılsa bile bir önceki sistemi açıyor.

Güvenlik kartını tekrar tanıtmak mı gerekiyor bi anlatsanız
daha doğrusu ben güvenlik kartına gıcıh oldum deepfreeze yüklüyordum.
onun için de güvenlik kartını kullanmayı pek araştırmadım.

güvenlik Caartını kurulumdan sonra tanıtımını bi anlatan olursa sevinirim.

teknik servisin paragöz ise bozar. değilse bozmaz. zaten parçaların tamamı distribitör garantilidir.

hocam göreve yeni başlamıştım. lab ben geldiğim sene kurulmuştu yani açılışı ben yaptım. kasalardan biri sürekli sorun yaratıyordu ben de müdür yardımcısına ilgilenen servisi sordum. o da "hocam ne servisi ya" dedi. lab orda işte ne yapmanız gerekiyrsa yapın dedi. ben de şimdi hiçbirşey danışmıyorum. ne yapmam grekiyorsa yapıyorum :roll: :sleep: :+1:

Geri